Dziwne...a może tak ma być

 gunit Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2006
Skąd: -----------
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2006, 10:27    Pytanie
Jedna rzecz mnie w tej grze dziwi. Otóż na starcie gry zawodnicy mają dość słabiutkie umiejętności. Np. Torres,Tevez, Joe Cole, Robben, Cech, Drogba, Essien, Mascherano. Wy też tak może macie????? Jak patrzałem na profil Torresa to wyśmiałem. Wykańczanie akcji 15, karne 13 , gra głową 11 , i wiele innych atrybutów poniżej 16. Essien to już w ogóle cienki jak cholera wszystko ma po 15 i mniej. To nie są prawdziwi zawodnicy. Napiszcie mi czy to jest normalne w grze i u was też tak jest czy to ja mam jakąś dziwną wersję gry.

 jazdaboy Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2006 10:40    #1
To niestety chyba ma tak byc...Sam nei wiem ale mocno mnie rozczarowala ta baza danych...Moze sie czepiam ale przez nia ta gra stracila bardzo ale to bardzo wiele...Zawodnikow malo do tego kiepsko przygotowane wspolczynniki...Grajac polska lige naprawde frajdy jest strasznie malo bo nie ma kogo kupowac...Mnogosc starych dziadkow a niestety oni europejskich pucharow nie wybiegaja...Gdzie sie podzialy lokalne gwiazdy z innych panstw ???

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.