Dziwne serie

 kmdrev Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2017, 14:00    #1
Zabawę z każdym nowych fm-em zaczynam od najmocniejszego możliwego klubu i zabawy taktykami i przy 18 zaczyna mnie to frustrować jak nigdy. Jak już mi się wydaje, że mam fajną taktykę to zaraz przychodzi dziwna seria i przegrywam 3-4 mecze z rzędu. Obecnie prowadzę samograja Barcelonę i wygrałem superpuchar z Realem 4-1, z Atleti 3:0 z Valencia 4-1, po czym przegrałem trzy mecze z zrzędu z Levante, Gironą i Deportivo....
Też macie takie dziwne serie, mocno niezrozumiałe, bo brak kontuzji, zadowolona drużyna, brak czerwonych kartek, niewielka rotacja.

PS. Dlaczego w co drugim meczu mam sytuacje, że albo mój obrońca, albo obrońca rywala za krótko zagrywa do bramkarza swojego i podanie jest przejęte.

 kmt1921 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2017 15:36    #2
To ja takiej sytuacji z bramkarzem, czy obronca nie mam. Moze kwestia polecen dla pilkarzy/druzyny?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution