Dziwna prawidłowość

 Bartuniuniu Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2009
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2010, 13:36    Pytanie
Grając na mojej ulubionej wersji gry, mianowicie na FM 2009 zauważyłem pewną dziwną i denerwującą mnie osobiście prawidłowość . Są mecze których wygrać poprostu najzwyczajniej się nie da...irytuje mnie to strasznie, a tu podaje jeden z wielu takich przypadków: mecz pomiędzy moim Blackburn a Wigan, mam tysiąc okazji, około pięciu 100 % szans, atakuje cały mecz a przeciwnik strzela pod koniec meczu z dystansu i wygrywa 1-0. To nie wszystko ponieważ w trakcie meczu miałem około 3 słupków i 2 poprzeczek a zawodnik drużyny rywala, który strzelił gola z około 30 metrów posiada umiejętność strzałów z dystansu na poziomie 8. Nie po raz pierwszy mi się to zdarza więc moje zirytowanie jest jeszcze większe niż było kiedykolwiek. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego to tak często się dzieje ?

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2010 14:15    #1
nie widzę tu żadnego błędu, w rzeczywistości też są takie mecze
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 Bartuniuniu Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2009
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2010 14:59    #2
owszem masz rację "zdarzają się" a nie są na porządku dziennym jak to często w FM bywa. To jest nierealne, aby drużyna mając tyle sytuacji i to czystych i klarownych, trafiała ciągle w słupki i poprzeczki. Kiedyś nawet przypadkiem coś musi wpaść. Na FM nie...Siedząc kiedyś na meczu, po pewnej 200 % sytuacji i oczywiście zmarnowaniu jej, żul siedzący za mną krzyknął :"JA BYM TO CZŁONKIEM STRZELIŁ" :) i tym cytatem chyba zakończę swą wypowiedź

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2010 15:01    #3
Odpowiedź prosta: Tak było od początku FMa10, i łatka 10.3 niestety też to nie do końca naprawiła, choć wcześniej było jeszcze gorzej.

Edit: Ach, nie spojrzałem, że chodzi o 'dziewiątkę'.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.03.2010 o godz. 16:12

 Mateo`o Młody aktywista

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2009
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2010 15:30    #4
[quote=Bartuniuniu]Grając na mojej ulubionej wersji gry, mianowicie na FM 2009 (...) [/quote]

[quote=Arek96]Odpowiedź prosta: Tak było od początku FMa10, i łatka 10.3 (...)[/quote]

All right?

Też tak miałem bardzo często w FM 2009, nic się z tym nie da zrobić, tak jest, programiści SI trochę przegięli. W najnowszej odsłonie na łatce 10.3 też coś mnie wkurza niemiłosiernie, b. duża liczba kontuzji. Trudno, trzeba żyć dalej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.