Dyskobolia - pomoc w edycji

 Glorfindel1993 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2010, 01:43    Pytanie
Niektórzy zapewne pamiętają tą drużynę pod inną nazwą - Groclin, jednak był to tylko sponsor. Jak wiadomo Dyskobolia połączyła się z Polonią Warszawa. Jako zagorzały fan Dyskobolii postanowiłem zedytować bazę danych w grze, za pomocą dostępnego w niej edytora. Wszystko jest ok, zawodników przeniosłem itd., ale denerwuje mnie jedna sprawa, że tą Dyskobolie traktują tj. by była "inna", tzn. nawet wychowankowie klubu debiutują w tym sezonie, mimo że w historii występów mają np. 9 sezonów gier w Dyskobolii. Moje pytanie jest następujące, co muszę zrobić, by ten problem rozwiązać, bo nie chce całej Polonii przekształcać w Dyskobolię. Dla większego bałaganu dodam, że np. zawodnik Polonii, Krzysztof Bąk takowego debiutu w Dyskobolii nie zaliczył (miał od razu 100 któryś występ na koncie tj. by "zamienili" ID Dyskobolii i Polonii).

Bardzo proszę o pomoc.

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2010 10:00    #1
Czemu nie chcesz zmieniać całej Polonii? W końcu to jest Dyskobolia, tylko pod inną nazwą (tak jak de facto Lech nie jest Lechem, grają na licencji Amiki Wronki).

PS. Na edytorze niestety się nie znam.
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 Glorfindel1993 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2010 10:54    #2
Po prostu, nie wiem czy dam radę wszystko podmienić, herb, stroje, historię itd., może wystarczy jakoś podmienić licencję czy coś w tym stylu, by nie było tak dużo roboty.

Wie ktoś jak podmienić ID dwóch klubów, bo w edytorze nie daję rady :(

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.08.2010 o godz. 14:00

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.