Dwóch lisów pola karnego?

 Volt_ Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012, 15:37    #1
Mam pytanie. Czy dwóch lisów pola karnego, a za nimi jako OP Ś klasyczna 10 - taka taktyka by się sprawdziła? Czy Lis musi koniecznie mieć obok siebie odgrywającego?

 filip8910 Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2009
Skąd: Sk-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 15:46    #2
Lis pola karnego nie musi mieć obok siebie odgrywającego ale nie wiem czy dwóch lisów obok siebie to dobry pomysł bo nigdy tego nie próbowałem.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 15:55    #3
Nie musi. Ale wtedy na pewno nie warto grać schodzącymi dodatkowo. Ogólnie zauważyłem, że gra jednym napastnikiem zapewnia więcej akcji, setek i goli niż dwoma.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 bogdan1910 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2012
Skąd: Kołobrzeg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 16:12    #4
Moim zdaniem może się sprawdzić, ale zależy to od ustawienia pozostałych zawodników. Spójrz, że jest to graczy, który rzadziej znajduje się przy piłce, czyli grając dwoma takimi piłkarzami, ograniczasz swoje możliwości w ataku pozycyjnym. Myślę, że przy grze z kontry lub przy wysokim tempie akcji ofensywnej może się to sprawdzić. Jeśli grasz OP - klasyczną 10, to moim zdaniem pozostali trzej pomocnicy powinni grać w środku, bo jeśli wystawisz do tego skrzydłowych to taktyka wydaję się być zbyt ofensywna i możesz mieć spore problemy w defensywie oraz problemy z przejściem z obrony do ataku, nie mówiąc już o przejściu z ataku do obrony.

 ElHarnasReaktywa... Młody aktywista

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 16:22    #5
Ja gram trzema napastnikami obok siebie. Dwóch lisów i odgrywający. Prowadzi to do nieograniczonej wręcz liczby sytuacji. Przy dobrych obrońcach drużyna staje się maszynką do zwyciężania.
Nie wiem jak sprawdza się dwóch lisów obok siebie bez wsparcia odgrywającego. Ale wydaje mi się, że mogą biegać po skrzydłach i w decydującym momencie nie będzie nikogo do podania w polu karnym.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.