Drużuna nie uczy sie taktyki

 dominator11 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2013, 14:28    Pytanie
Mam taki problem w fm13 . Drużyna w ogole nie uczy sie taktyki... Nie wiem jak było wcześniej bo do gry wróciłem po kilku miesiącach przerwy, ale chyba wcześniej poznawali taktyke. Mam wszystkie treningi ustawione na taktyka intensywne od paru miesięcy i ani drgnie... Trener tez jest przydzielony 3 gwiazdki. czy to jakiś błąd w grze?? Prose o pomoc.

 dominator11 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2013 14:04    #10
Czy możecie napisac jaki trenig jest najlepszy aby przyswajali taktykę jak najszybciej? Mam z tym duże problemy...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2013 16:52    #11
najlepiej jak ustawisz taktykę normalną i co jakiś czas będziesz zmieniał im suwaczki.
Powiedzmy że ustawiasz zawodników klasycznym 4-4-2.

Jeśli wszystkie suwaki w tej formacji są na środku a ty ustawisz wszystkie suwaki na wartości ekstremalne tzn. że muszą wszystkie te "odległości od normy" pokonać na treningu ucząc się powolutku. Najlepiej jak na początku zmienisz tylko nastawienie na kontrolę i podania na krótkie lub długie i poczekasz aż się tego nauczą a potem zmieniaj kolejne suwaki a nie wszystko na samym początku.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.