Dodawanie stroju do utworzonej drużyny

 Filippo_pl Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2017, 13:28    Pytanie
A więc rozpocząłem karierę połączoną z utworzeniem własnego klubu i po pewnym czasie chciałem im dograć stroje.
Czy jest to w jakikolwiek sposób możliwe ?
Bo jak dodaje w standardowy sposób, tj. tak jak dla innych drużyn to nie działa.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2017 13:53    #1
Stroje możesz dograć w każdym momencie trwania kariery. To tylko element graficzny.

Po włączeniu gry wyłącz w ustawieniach „buforowanie skórki”, zaznacz „odśwież skórkę po zatwierdzeniu zmian” i kliknij „zatwierdź”.
twitter.com/Ceyvol

 patpul Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.06.2010
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2017 17:37    #2
A ja odbiję w jeszcze inną stronę. Czy są możliwe zmiany strojów 3D? Wiem, że kiedyś było to możliwe, żebym sobie przygotował taki kostium i żeby moje chłopki biegały w nich po boisku (a nie tylko w odpowiedniej zakładce). Ale czy to jest nadal możliwe? Bo od jakiegoś czasu nie jestem w stanie znaleźć poradnika w tej kwestii (choćby do FM16, czy teraz też do 17).

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2017 17:57    #3
@patpul
Wydaje mi się, że kwestie graficzne w FM-ie się nie zmieniają, więc możesz spróbować pokombinować sposobami ze starszych FM-ów w tej kwestii.

 Filippo_pl Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2017 07:45    #4
@Ceyvol
No wlasnie tak zrobilem i zmienilo stroje dla wszystkich klubów z ligi ale mojemu już nie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.