Dodawanie drużyn / lig do manifestów 2

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
16.11.2014, 14:54    Pytanie
Widzę, że ktoś zamknął temat, więc zakładam go jeszcze raz.

Chciałem rozpocząć grę na bardzo niskim poziomie rozgrywkowym w Anglii (korzystając z pewnego dodatku zatytułowanego FCUtdWill's National League System - Level 11), lecz okazuje się, że nie ma to najmniejszego sensu.

Mój komp nie jest zły:
http://image(...)IAbH.jpg

Postanowiłem więc, że obok kariery Villarreal pobawię się na najniższym poziomie w Anglii. Na próbę zainstalowałem ten dodatek i szok! Samych jakichś regionalnych rozgrywek pucharowych jest kilkadziesiąt! Dodatkowo - na samym jedenastym poziomie mamy kilkadziesiąt lig! W nocy zrobiłem symulację (stworzyłem profil menadżera) i poszedłem na urlop. Miesiąc wirtualny trwa... prawie dwie godziny!!! Oczywiście bez gry, sama symulacja!

Zapis po pierwszym sezonie zajmuje 90 MB! Tyle to jak mam po... 7 latach w Villarreal! Tak więc - z żalem - porzucam pomysł gry na tak niskim szczeblu, gdyż po 10 wirtualnych sezonach samo odpalenie gry trwałoby z 20 minut...

@leschqo - dzięki za (ewentualne) dobre chęci! Ale to nie ma sensu...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.