Dobre Mecze z dobrymi słabe ze słabymi

 kosior145 Partyzant

Postów: 179
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2011, 17:29    Pytanie
Kur... jest taka sprawa czemu zawsze jak mój zespół strzeli gola, Przeciwnicy zawsze wyrównują juz mnie to powoli wkur.. potrafie wygrac z jeba.. interem 2:1 a nastepnie przegrac z Gownianym AV Birmingham u siebie co na to poradzic ?? wie ktos

 johny96 Partyzant

Postów: 176
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2011 18:24    #1
Po pierwsze, trochę kultury. Nie ma potrzeby na takie "przymiotniki". Po drugie, zmień nazwę tematu, bo możesz dostać pomarańcz, a po trzecie, może problem leży w motywacji, złe morale.

 kosior145 Partyzant

Postów: 179
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2011 18:45    #2
i własnie w tym rzecz, że morale sa na wysokim poziomie, gdybyś widział to co ja to tez byś uzył tych takzwanych "przymiotników" bo to naprawde wkurza własnie chwaliłem ich itp a potem odpuszczali po strzeleniu gola wiec teraz napewno nie bede ich chwalil

 sdms Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.01.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2011 20:10    #3
Przede wszystkim jak johny96 - zanim cokolwiek napiszesz ochłoń. Już pomijając kwestie kultury osobistej to po prostu wypowiedź osoby wyraźnie zdenerwowanej jest często po prostu nieczytelna (między innymi z powodu nagromadzenia wulgaryzmów).

Po drugie - takie jest właśnie zadanie menedżera, aby właściwie zmotywować swoich zwodników. W tym wypadku znów johny ma rację - zespół najwyrażniej po prostu sobie odpuszcza mecze ze słabszymi rywalami, więc musisz wymyślić sposób, aby ich zmotywować do walki niezależnie od klasy przeciwnika. Pochwały nie zawsze są najlepszym sposobem motywowania. Zresztą widzę, że sam zauważasz problem z brakiem motywacji po strzeleniu bramki, więc pozostaje tylko wymyślić jak ich właściwie umotywować by nie odpuszczali i nie tracili głupich bramek.

I z całym szacunkiem, ale w tym momencie wkurzać możesz się tylko na siebie, bo to na pewno nie wina gry ;)

 Magicc Ekspert

Postów: 798
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2011 20:56    #4
Znam ten problem, tj. drużyna gra do pierwszej bramki, a potem sobie totalnie odpuszcza. Walczę z tym od początku gry w FM2011 i nic nie daje 100-procentowej pewności. Czasem po strzelonej bramce pomaga ustawienie bardziej ofensywnej taktyki (chociaż to kompletnie nielogiczne, ale skutkuje), czasem odpowiednie polecenia z ławki (nie ma reguły, raz coś pomoże, raz nie), a czasami potrzebna jest zmiana taktyki w przerwie.

Problem w tym, że po rozegraniu prawie sześciu sezonów nadal nie widzę logicznego klucza i zaczynam wątpić czy taki istnieje.

BTW, jak widać można do tego problemu podejść bez wulgaryzmów. Tobie też tego życzę;)

 kosior145 Partyzant

Postów: 179
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2011 21:03    #5
to jest bez sens bo naprawde w tej grze nie masz stu procentowego panowania nad zespołem bo naprawde bym powiedział "chłopaki nie odpuszczajcie po strzeleniu bramki w futbolu gra sie do ostatniego gwizdka" niestety tak sie nie da mam jeszcze inny problem po dobrym sezonie Tottenhamem (5 miejsce w BPL Cwiercfinał LM) chcą mi wykupić cały skład i jak odrzucam to piłkarze sa niezadowoleni bo chca przejsc do lepszego klubu co z tym zrobic ?

 konradlks96 Młody aktywista

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Skąd: L.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2011 22:01    #6
W meczach ze słabszymi rywalami stawiaj na zawodników rezerwowych . Staraj się dobrze umotywować zespół . Gdy wygrywasz 1-0 i jest np 2 połowa meczu zmieniaj zmęczonych zawodników
Gadać kto do mnie odczuwa pociąg ....

 Akontipus Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2009
Skąd: Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2011 22:09    #7
[quote=kosior145].... po dobrym sezonie Tottenhamem (5 miejsce w BPL Cwiercfinał LM) chcą mi wykupić cały skład i jak odrzucam to piłkarze sa niezadowoleni bo chca przejsc do lepszego klubu co z tym zrobic ?[/quote]


Nie odrzucaj ofert tylko dawaj wyższe. Np jeśli widzisz, iż Twoje oczko w głowie jak Bale jest wart powiedzmy 15 mln i widzisz ze jest "wanted", ustaw mu kwotę na 50 mln i wierz mi, że nikt się tak szybko nie zgłosi.
Ja mam w Atletico 8 graczy "WNT" ale nie chce ich sprzedawać a jeśli już to za porządną kwotę. Np. Hamsika chcą wielkie tuzy i ustawiłem wartość na 50 mln euro. Nikt się nie zgłasza tylko co jakiś czas są plotki.

 kosior145 Partyzant

Postów: 179
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2011 22:14    #8
własnie ja zmieniam te oferty na 40 mln albo cos ale ci frajerzy i tak sa zli van der vaart'owi to woda sodowa dowalila łeb bo dałem mu extra kontrakt a on i tak chce do lepszego klubu wiec go sprzedałem do MU

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2011 22:30    #9
To normalne zjawisko. może tylko bardziej odczuwalne, niż w poprzednich częściach. Godman zrobił eksperyment i wynik jego jest taki, że słabsi dostają handicap ze względu na niską reputacje - im niższa tym większy. Oczywiście czasem udaje sie wygrywać ze słabszymi, ale czasem trzeba zrobić "coś więcej" - może coś nietypowego, albo bardziej sie skoncentrować - aby obejść tą sztuczkę efema.
"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.