Długowiecznośc taktyki

 Prodigy666 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2014, 11:06    #1
Gram 5 sezon Rennes i oczom nie wierzę. Właśnie zająłem 9 miejsce w lidze. Najlepsze jest to,że wcale nie ma kryzysu w mojej drużynie, noty wysokie, dwóch napastników ma po 30 + goli, doszedłem do finału LM, ogrywając MC,Barcelone,Porto,OM a w lidze dostaje od byle gówna, jeszcze sezon temu wygrywałem lige z 99 pk ! a teraz mając jeszcze lepszy skład dostaje baty od każdego, gram środkiem, mam dwie taktyki, jedna to 4-1-2-1-2 a druga to dwóch defensywnych pomocników, dwóch ofensywnych pomocników środkowych jako schodzący napstnicy i dwa lisy pola karnego, oglądam każdy mecz, co chwile coś zmieniam, role zawodników, temp, szerokośc, no po prostu to jest niedorzeczne, skłądu w ogóle nie przemeblowałem, bo gram samymi wychowankami, jedyny wyjątek to Shaw na lewej obronie bo nie miałem w akademi nikogo na tą pozycje, wychowankowie się mega rozwijają, topowe kluby się o nich rozbiajają, dwa razy z rzędu mistrz, krajowe puchary, zwycięstwo w LE, finał LM a teraz 9 miejsce w lidze ...po prostu nie wiem gdzie leży problem, też tak macie ?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2014 11:21    #2
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.