Dlaczego nowy edytor nie widzi zmian?

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
03.03.2014, 14:05    Pytanie
Obok głównej kariery Stoke, zamierzam sobie pograć w jakiejś niższej lidze - lecz mimo to lubię jak wszystko wygląda realnie.

Chodzo o to, że mam problem z serii tych, których nie umiem wyjaśnić.

Zmieniłem bowiem w edytorze "Jan Jansen" na "Louis van Gaal" (baza danych najnowsza, 14.3) - a po wczytaniu gry wciąż jest Jan Jansen.

Uprzedzając pytania - oczywiście wybrałem przy tworzeniu gry odpowiednią bazę danych (14.3.0) i oczywiście zaznaczyłem "pliki danych edytora" (nota bene mam trzy: poprawiony system kontuzji Shed End'a, CM Revolution Polish Names Patch, oraz właśnie zmiany w bazie danych edytora, zatytułowane "van Gaal"

Niestety - po wczytaniu gry nadal mam Jana Jansena co mnie wkur... denerwuje. Wie ktoś dlaczego?

Drugie pytanie - czy ktoś wie dlaczego Maciej Dorna nie jest menadżerem reprezentacji Polski do lat 21, choć w edytorze - sprawdziłem! - normalnie jest zakontraktowany jako "Menadżer reprezentacji Polski U21". Gra jednak tego nie uzwzględnia...

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.03.2014, 14:06

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2014 14:47    #1
Nie jestem pewien do końca ale Jansen jest prawdopodobnie "szarakiem" i w grze nie da się tego zmienić. Jedyny sposób to utworzenie Van Gaala od nowa. A co do Dorny to nie wiem. Może jeden z plików coś mąci że tak powiem. Poza tym Shed End dawał system kontuzji pod FM 2014?
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
03.03.2014 15:38    #2
Jansen nie jest szarakiem (ma nawet ID van Gaala). Na moim sejwie Stoke normalnie przeprowadziłem tą zmianę (Po prostu w miejsce Jan Jansen wpisałem Louis van Gaal)... I wszystko było normalnie. Co do Dorny - kompletnie tego nie rozumiem! W edytorze jest normalnie zakontraktowany jako menadżer Polski U21, natomiast gra tego nie uwzględnia.

Co do "poprawionego systemu kontuzji Shed End-a", to używam tego co do FM-12 i działa.

 kurupt Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2014 19:23    #3
Wydaje mi się, ale podkreślam, że są to tylko moje przypuszczenia, iż zmiana Jansena na van Gaala w edytorze nic nie pomoże. To chyba trzeba zmienić w pliku "fake".
Co do Dorny, ciężko stwierdzić, u mnie jest ok. Wejdź może w sztab szkoleniowy kadry albo w profil Dorny i zobacz, czy tam ma w historii wpisane "manager zespołu Polska U21".
Opinia publiczna to dziwka.
------
http://kurupt.cmrev.com/kariery.html

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2014 21:04    #4
Masz w pliku fake.edt teraz dojrzałem - " "CHANGE_PLAYER_NAME" 4200588 "Jan" "" "Jansen" "

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.03.2014 o godz. 21:04

Użytkownik uznał post za pomocny

"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
03.03.2014 21:28    #5
[quote="kurupt"]Wydaje mi się, ale podkreślam, że są to tylko moje przypuszczenia, iż zmiana Jansena na van Gaala w edytorze nic nie pomoże. To chyba trzeba zmienić w pliku "fake".
Co do Dorny, ciężko stwierdzić, u mnie jest ok. Wejdź może w sztab szkoleniowy kadry albo w profil Dorny i zobacz, czy tam ma w historii wpisane "manager zespołu Polska U21".[/quote]

No tak - tylko, że przed łatką 14.3 normalnie w edytorze zastąpiłem Jansena van Gaalem i gra to "widziała". Teraz nie reaguje na zmianę.

Co do Dorny - wszedłem w profil Dorny w edytorze i ma tam kontrakt jako menadżer kadr U21. Tyle, że gra tego "nie widzi" no i w ogóle Dorny nie ma w świecie gry.

Mogę oczywiście z tym wszystkim żyć, mogę sobie wpisać "Louis van Gaal" jako pseudonim i będzie ok, tyle, że ciekawi mnie o co chodzi...

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
03.03.2014 21:29    #6
[quote="bartekr"]Masz w pliku fake.edt teraz dojrzałem - " "CHANGE_PLAYER_NAME" 4200588 "Jan" "" "Jansen" "[/quote]

I co mam z tym zrobić?

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2014 21:33    #7
Spróbuj zamienić na CHANGE_PLAYER_NAME" 4200588 "Louis" "" "van Gaal"

Użytkownik uznał post za pomocny

"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
03.03.2014 21:39    #8
A jak otworzyć ten plik? (On jest w Steam/SteamApps/common/fm14/data/db/1430/edt , tak?

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2014 21:46    #9
Notatnikiem, ścieżka taka jak podałeś ;) P.S. A co do reprezentacji Polski to nie Maciej a Marcin Dorna może?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.03.2014 o godz. 21:57

Użytkownik uznał post za pomocny

"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.