demo rozczarowywuje??

 david Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2003
Skąd: Piekary ?šlÄ?skie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2004, 08:06    Pytanie
Czy wam szanowna redakcyyyjko podoba sie beta demo eFeMa??? Ja na poczatku narzekaBem na to demko gdyz zaczynalem kilka razy kariere MANU i zawsze meczo tarcze mnie zniechcaB.Mysle ze ci którzy mówi ze demo ich zawiodlo wlasnie mieja to samo co ja na pocztku. Moze zle ustawiacie zawodnikom "te menadzerskie rzeczy" tak jak ja na poczatku. Sprobujcie zagrac inaczej w tych ustawieniach niz w ceemie 03/04. Troche odbieglem od tematu ...redakcjo odpowiedz na pytanie. POZDROWIENIA

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2004 12:18    #1
Mecz o Tarczęssie - to moje zdanie :) Ale nic to, na pewno SI coś poprawi. A co do wrażeń z gry - nawet jestem pozytywnie zaskoczony - bardoz ładny interfejs, tylko Continue w innym miejscu dać. Ale przecieżi tak powstaną nowe siny, więc warto poczekać na full. Poza tym siatki w bramce są do dupy, ale i tak wiele błędów, które teraz widzimy, to już przeszłość, bo są naprawione. Będzie dobrze - wierzę w to :)
"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

 Ferrante Partyzant

Postów: 17
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2004 12:26    #2
Dla mnie jest SPOKO TYLKO TE WYNIKI!!!!!!!!!!!!!!!!

mikrophone Proletariat

0
26.09.2004 07:06    #3
Ej, ludzisa zapomnieliście że pierwsze mecze jakie prowadzicie zazwyczaj przegrywacie ??? zespół dopiero się zgrywa i próbuje twoją taktykę. Czasami nawet się przegrywa z jakimś słabym klubem a co dopiero Arsenal i tarcze dobroczynności :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.