Dawne mecze

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2007, 16:01    Pytanie
Mam sezon 06/07(runda wiosenna). Wchodzę w terminarz, cofam na poprzedni sezon 05/06, ponieważ chciałem przejrzeć raport meczowy jednego ze spotkań(które odbyło się w rundzie jesiennej 05/06). Klikam na wynik...i nic. Wyświetla się tylko okienko "Kliknij, aby obejrzeć raport meczowy", a ja klikam i nic się nie dzieje. Na dole, tam gdzie powinien być taki mini-raport meczu (czyli składy, strzelcy itd.) jest tylko data i kilka innych informacji, a nie ma składów ani strzelców. Czy to jest tak specjalnie ustawione, czy może to jakiś błąd? Dodam jeszcze, że te raporty meczowe pojawiają się gdzieś tak od rundy wiosennej 05/06. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2007 16:26    #1
Mi sie nieraz usuwaja ( moim kumplom tez ) po paru miesiacach :) nie wiem jak mozna temu zaradzic. A używasz Save Clanera ;> ? Jak tak to moze to być tym spowodowane ( program usuwa historie )

Użytkownik uznał post za pomocny

 michas-89 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2007 16:35    #2
Nie można temu zaradzić. Usuwane są historię meczów żeby gra nie zwalniała.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2007 17:49    #3
Nie, nie używam save cleanera. No cóż, jeśli nie można temu zaradzić, to szkoda.
Dzięki i pozdrawiam.

 matirugbysta Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2007 20:23    #4
Jak Twoja drużyna rozegrała fenomenalny mecz to możesz go sobie zapisać

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.