Cudzoziemcy w lidze rosyjskiej

 Pablo. Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2013, 18:44    Pytanie
Witam czy jest ktoś obeznany z ligą rosyjską w fm13 ? Ponieważ mam taki o to problem: w lidze rosyjskiej jest limit obcokrajowców, o czym doskonale wiem, ale problem pojawił się gdy okazało się że zawodnicy mający rosyjskie obywatelstwo jako drugie a będący reprezentantami innych krajów( gruzini, białorusini ) są traktowani jako obcokrajowcy. We wcześniejszych wersjach o ile pamiętam, jeśli gracz miał obywatelstwo nawet jako drugie i będąc reprezentantem swojej ojczyzny nie był traktowany jako obcokrajowiec. Co ciekawe Gulherme( gram Lokomotivem) dostał obywatelstwo, już traktowany jako obcokrajowiec nie jest, ale nie jest on reprezentantem Brazylii i jest uprawniony dla kadry rosyjskiej. Czy chodzi o to że gracz musi być uprawniony do gry w reprezentacji Rosji ? I drugie pytanie: czemu dwóch moich graczy ma czas oczekiwania na obywatelstwo( w tym Guilherme nawet już je dostał) a reszta nie ?

 amenokoyane Młody aktywista

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2013 18:56    #1
Dokładnie tak jak napisałeś. Każdy gracz, który nie jest uprawniony do gry w reprezentacji Rosji jest traktowany jako obcokrajowiec. Co ciekawe zasada ta obowiązuje dopiero od drugiego sezonu, w pierwszym sezonie wystarczy ze dany gracz ma obywatelstwo Rosji.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.05.2013 o godz. 18:57

 Pablo. Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2013 19:03    #2
No ja właśnie mam drugi sezon, objąłem Loko po wcześniejszych niepowodzeniach. A jeśli chodzi o to czemu niektórym idzie czas do obywatelstwa a niektórym nie ?

 Pablo. Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2013 19:07    #3
No ja właśnie mam drugi sezon, objąłem Loko po wcześniejszych niepowodzeniach. A jeśli chodzi o to czemu niektórym idzie czas do obywatelstwa a niektórym nie ?

 amenokoyane Młody aktywista

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2013 20:40    #4
Szczerze mówiąc nie zwróciłem na to uwagi. Wydawało mi się, że każdemu obcokrajowcowi nalicza dni do uzyskania obywatelstwa.
Edit. Wydaje mi się , że niektórym graczom nie nalicza dni do uzyskania obywatelstwa ponieważ mają zaliczone występy w innej reprezentacji lub tez mają taka zadeklarowaną.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.05.2013 o godz. 20:46

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.