crash dumps jest na to jakas metoda ?

 hulk69 Wróg ludu

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
17.07.2013, 12:59    Pytanie
mam maly problem bo mam autozapis ustawiony co miesiac ale wczoraj przed samym autozapisem zrobilem save i poszedłem spac, teraz kiedy chce wczytac gre to mi wyskakuje crash i do pulpitu, probowaem juz chyba wszystkich sposobów, porobiłem skany i zdefragmentowalem twardy dysk. Zależy mi na tym bo ten miesiąc musiałbym powtarzać jakieś 3h było kilka ważnych meczy i miałem juz grupe (śmierci) wylosowaną w lm i nie chce żeby była inna, pomożcie mi, jest jakaś na to opcja ? czy musze niestety powtarzać ? bo wcześniejszy autosave sie wczytuje no ale to prawie miesiac wstecz..

 mateuszek77 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2013 14:23    #1
Jak masz nowy Windows (w 7 na pewno, nie wiem jak Vista czy 8) klikając PPM na plik z savem masz opcję w stylu "cofnij do poprzedniego stanu"

 hulk69 Wróg ludu

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
17.07.2013 17:36    #2
Mam viste, chodzi Ci o c/dokumenty/ sport interactive/games i tam mam to zrobić ? bo po kliknieciu prawym nie mam takiej opcji ani żadnej podobnej..

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution