Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 domiinnho10 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 12:18    #440
Ja pirata nie mam, wersja pudełkowa, update 1.3 i podobny komunikat przy tworzeniu nowej gry...

 endrieq Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2012 01:03    #441
Cześć, u mnie crush dump pojawia się, gdy chcę rozpocząć grę z dodatkiem kilkudziesięciu plików bazy danych (dotyczy to tylko tych plików, które zawierają zasady krajowe) Gdy jest ich 67, gra ładuje się normalnie, natomiast, gdy dodam jeden więcej, to gra już się sypie. Co ciekawe dzieje się tak niezależnie od tego, jakie pliki dodaję do bazy danych. Czy mógłby mi ktoś pomóc rozwiązać ten problem? :(

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.12.2012 o godz. 01:05

 orzo12 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2012 14:02    #442
Witam.
Mam problem z odpaleniem gry. Zacznę od mojej historii. :P Kupiłem FM2012 rok temu, zainstalowałem grę i wszystko ładnie działało, żadnych crashów , nic. Dopiero gdy próbowałem odpalić grę kilka dni temu przy uruchamianiu pojawił się crash dump. Nie wiem o co chodzi. Nie znam się na tym, ale próbowałem już ściągać grę na nowo, nic nie pomogło, ciągle to samo, teraz instaluję steama na nowo, ale wątpię czy to pomoże. Napisałem też dzisiaj do supportu jakiegoś (nie pamiętam czy to było SEGA czy si games), ale jeszcze czekam na odpowiedź. Może wiecie co można z tym zrobić ?

 DelPiero_10 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2012 14:21    #443
Kupiłem parę dni temu nowego FM'a i po prostu jest tragedia po zainstalowaniu gry wyskakuje error aplication crash dump. Uruchomienie gry graniczy z cudem raz udaje się po 3 raz po większej ilości prób. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Komp to Athlon Xp 2400+, 1,5 Gb Ram, karta grafiki GeForce 6200. System to win XP czyli wymagania spełnia jak najbardziej.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2012 15:36    #444
Wątpię by Ci ktokolwiek coś doradził gdyż to jest na tyle poważny problem że prawie wszyscy mają z tym problem i nie wiadomo od czego to zależy ? Ja np gram sobie w FM 2011 obecnie na sprzęcie prawie takim samym jak Ty , no może trochę lepszym też procek pod Socket A ale model AMD 3000+ , geforce 6600 , 1,5 RAM i też mam crash dump praktycznie co tydzień i staram się zapisywać szybko by nie tracić meczy itd także ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat;/
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Jogusiando Wróg ludu

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
16.12.2012 22:34    #445
Witam. Po rozegraniu 1 sezonu Wolves mialem okres przygotowawczy i 18 czerwca gdy jest przetwarzanie wyskakuje crash dumps ;(
Pomoze ktos?
Po życia kres.

 MrWisnia98 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 17:11    #446
Jestem selekcjonerem Danii I Anżi Machaczkały. Po zatwierdzeniu kadry na mecz EMŚ 2018 (dałem miniimum czyli 16 osób) Bendtner doznał kontuzji. Pojawia sie ,,czerwona'' wiadomość o konieczności wyboru następcy. Lecz gdy klikam dodaj do reprezentacji lub przesuń do zespołu w menu któregoś z zawodników z listy krajowej pojawia się komunikat, że w kadrze jest już 23os. (WTF?). Nie mogę przejśc na następny dzień bo jest to jedna z wiadomosci alarmowych a ja nie mogę nadal wybrac tego zastępcy :/ Pomóżcie mi pls.Gram tą kariere juz jakieś 8 miesięcy.

PROSZĘ O POMOC. BĘDE WDZIĘCZNY PANOWIE !

 cairath Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2012 14:22    #447
Witam, nie bardzo wiedziałem gdzie zadać to pytanie. Mam nadzieję, jednak że ktoś mi pomoże. Dziś otrzymałem maila reklamującego sts z tej strony. Na dole wiadomości było napisane, że mogę zrezygnować z otrzymywania tego typu podobnych treści jeśli odznaczę je w swoim profilu tu w CM Revolution. Gdzie w profilu jest taka opcja? Bo z tego co widzę jak wejdę w moje konto to tam w "Opcje gracza" mam zaznaczone, żeby nie otrzymywać newsletterów - dlaczego więc go otrzymałem? Prosze o pomoc w tej sprawie, bo może jest jeszcze gdzie indziej opcja, żeby nie otrzymywać spamu. Dziekuje za odpowiedź

 domiinnho10 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 13:03    #448
Cześć, przejdę od razu do rzeczy. Chcę włączyć FM13 i jestem zaszczycony takim oto komunikatem: http://image(...)ca.png/. Gra pudełkowa, aktualizacje są na bieżąco instalowane, choć nie wiem jaką mam aktualnie, bo nie gram z powodu tego CD już zbyt długo by cokolwiek jeszcze z tego pamiętać. Pliki są spójne. Jest jakaś rada? Reinstal pomoże? Bardzo proszę o pomoc bo jestem na FM'owym głodzie i już ciągnę ostatkami sił...

 wislak2244 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2013 19:51    #449
Panowie oryginalny Fm 2013 a tu co jakiś czas występują błędy i tylko wtedy gdy przechodzę do meczu i jest okienko z komunikatem , że jest rozgrzewka, gra się zawiesza i nic nie można zrobić.Możecie coś poradzić??

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.