Co zrobić z taką ekipą? MANCHESTER UNITED

 buku1 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2013
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2017, 16:26    Pytanie
Witam bardzo serdecznie wszystkich fanów fma 2013. Mam do Was dwa pytanka, a mianowicie chciałbym spytać Was co zrobić z tak bogatą kadrą i jak zestawić drużynę mając tylu piłkarzy w zespole?

Bramkarze:
David De Gea
Ben Amos

Obrońcy
Rafael Da Silva
Chris Smalling
Raphael Varane
Nemanja Vidić
Phil Jones
Jonny Evans
Paulo Soto ( młody obrońca o 5-gwiazdkowym potencjale wyciągnięty z Realu)
Ben Davies ( mniej znany obrońca, dziś Tottenham)
Luke Shaw

Pomocnicy:
Michael Carrick
Tom Cleverley
Ander Herrera
Paul Pogba
Cesc Fabregas
Mesut Ozil
Isco
Stephen El Shaarawy
Ashley Young
Antonio Valencia

Napastnicy:
Neymar
Robert Lewandowski
Wayne Rooney
Javier Hernandez
Ashley Dyke ( młody chłopak z juniorów o potancjale 4,5 gwiazdki)

Nasuwa się pytanie jaką formację wybrać pod takich piłkarzy, kogo sprzedać? Wcale nie wydałem na ten skład dużych pieniędzy, najwięcej kosztował mnie bowiem Marco Reus (40 mln) oraz Varane (45 mln), później Herrera i Neymar (33), El Shaarawy (30,5) ,Isco (30), Soto (22,5) Pogba (20), Shaw (18) i Davies (13). Ozil, Fabregas oraz Lewandowski przyszli z powodu wygaśnięcia kontraktu. Oczekuję waszej pomocy :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.