Strona

CM Rev 4.0 - błędy i niedociągnięcia

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2012 21:41    #91
Napisałem posta w tym temacie:

http://www.cmrev(...)#p168733

i jest ucięty. Widać tylko wpis o Granadzie, a cały post wygląda tak:

[quote]Obiekty szkoleniowe czyli baza treningowa czy szkółka młodzieżowa ?

Granada ma jedną z najlepszych baz tren. w grze <- bez długów, bogaty klub, beniaminek

Sochaux ma świetną szkółkę, praktycznie co sezon jakiś kot się trafi.
Girondins Bordeaux ma jedno i drugie na najwyższym poziomie.

Wszystkie kluby to średniaki bez długów.

edit: nie wiem czemu ale ucina mi posta, wypisałem Ci jeszcze Sochaux i Bordeaux.[/quote]

Jak daje edytuj to widzę tyle co w cytacie, a posta pokazuje do połowy.

// Edytowano 15 razy, ostatni raz 26.03.2012 o godz. 21:42

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2012 22:07    #92
Jak jesteśmy niezalogowani i przy okienku szybkiej odpowiedzi naciśniemy zaloguj się, to nie działa, to znaczy nie wyskakuję okienko logowania.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2012 02:27    #93
Nie wiem czy to będzie zablokowane na "nowym" CM Rev, ale jak widzę, mogę dodawać komentarze jako pierwszy pod swoim Manifestem.
"To tylko Internet k*rwa."

 leschqo Wiceminister Kultury

Postów: 612
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.12.2008
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2012 22:28    #94
Może to już było, ale napiszę. Kiedy poprawicie opcje edycji manifestów? (Nie mieści się edytor) Na MF11 i IE9 wygląda to tak:

http:(...)een2.png

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 29.03.2012 o godz. 22:33

Chcesz dodać manifest lub karierę, a brakuję Twojego klubu, bądź herbu. Zgłoś się do mnie!

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 11:27    #95
To teraz kwestia techniczna(chyba). Wchodząc w np. dział "Dyskusje ogólne" lista tematów zajmuje co najwyżej 30% dostępnego miejsca, resztę wypełnia czarna przestrzeń. Problem jest w każdym dziale. Widać ledwie kilka tematów, żeby zobaczyć całość, trzeba klikać na strony, można by zapełnić tą niewykorzystaną przestrzeń listą tematów, by więcej topiców się wyświetlało na stronie. Aktualne rozwiązanie zdecydowanie utrudnia nawigację po forum i zmniejsza jego funkcjonalność.

Może to wina rozdzielczości? (1024x768) jak zaznaczyłem na załączonym screenie, jest jeszcze dużo miejsca na dole. Również ta tabelka z legendą oznaczenia tematów, zajmuje IMHO znacznie za dużo miejsca.

http://www.bankfotek.pl/view/1223039

EDIT: Zdjęcie na którym lepiej zaznaczyłem o co mi chodzi
http://www.bankfotek.pl/view/1223041

// Edytowano 7 razy, ostatni raz 04.04.2012 o godz. 11:33

@

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 11:33    #96
@Palimpsest,

to kwestia rozdzielczości, nowe CM Rev jest dostosowane pod 1280px w obecnym kształcie.
Będziemy pracować nad mniejszym wydaniem, ale obecnie to nie jest niestety na szczycie listy zdań. :(


--

co do reszty uwag, to trwają prace nad zgłoszonymi bugami. W najbliższych kilku(nastu) dniach będziemy tutaj Was informować co zostało zrobione, a co jeszcze przed nami.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.04.2012 o godz. 11:34

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 15:32    #97
Zostało naprawione wyświetlanie w belce informacji o nowych donosach (pogrubienie i inna ikonka koperty) a także zostały przywrócone donosy ze starego CM Rev.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 10:59    #98
Dodałem opcję używania phpbb w sygnaturach, w tym możliwość dodawania linków. Nie ma możliwości jednak wrzucania tam żadnych grafik, bo nie chcemy, aby forum wyglądało jak objazdowy lunapark.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 14:52    #99
Powoli wracają też rangi, redaktorzy oraz obdarowani ostrzeżeniami/banami już widzą różnicę. Pojawił się z powrotem userbar dla tych, co kupili FM-a w sklepie. Niedługo wrócą też "kolorki", z nowości - do znanych już czerwieni (Wróg ludu) i pomarańczy (Reakcjonista) dojdzie... żółć - a ranga będzie mieć nazwę "Dysydent". Wprowadzenie tego poziomu ma na celu uniknięcie sytuacji, w której za błahe przewinienie będzie zakaz pisania manifestów (teraz będzie obowiązywać dopiero dla poziomu 2 czyli Reakcjonisty - Dysydenci będą mogli pisać blogi bez ograniczeń).
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Czarls Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 21:20    #100
http://scree(...)qomx.jpg - pisanie Manifestu pod Mozillą jest niemalże niemożliwe. Na Google Chrome działa poprawnie.
Nie naruchasz się na zapas

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution