Strona

CM Rev 4.0 - błędy i niedociągnięcia

 booyak Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2006
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 17:58    #351
[quote="Speed"]Gdybyś zastosował się do prośby, aby podać ten sam adres, już dawno miałbyś obiecane bonusy przypisane do swojego konta[/quote]
Słowa nie były kierowane bezpośrednio do mnie ale pozwolę sobie zaznaczyć że akurat moja skromna osoba na keye.pl podała dokładnie ten sam adres email na jakim zarejestrowany jestem tutaj. Sytuacja o tyle irytująca że zarówno przy zakupie u was 12-tki jak i 13-tki zawsze userbara dostawałem ze sporym opóźnieniem po interwencjach w taki sam sposób jaki robię to teraz.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 17:59    #352
Czy jest sens drzeć koty o userbara? :-)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 booyak Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2006
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 18:04    #353
[quote="Pucek"]Czy jest sens drzeć koty o userbara? :-)[/quote]
Nikt kotów nie drze :] Przynajmniej nie ja. Informuje jedynie że pojawiły się 'błędy i niedociągnięcia' w pewnej kwestii :P Userbar to nie rzecz niezbędna do gry jednak skoro był obiecany warto się upomnieć.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 22:49    #354
[quote="booyak"][quote="Speed"]Gdybyś zastosował się do prośby, aby podać ten sam adres, już dawno miałbyś obiecane bonusy przypisane do swojego konta[/quote]
Słowa nie były kierowane bezpośrednio do mnie ale pozwolę sobie zaznaczyć że akurat moja skromna osoba na keye.pl podała dokładnie ten sam adres email na jakim zarejestrowany jestem tutaj. Sytuacja o tyle irytująca że zarówno przy zakupie u was 12-tki jak i 13-tki zawsze userbara dostawałem ze sporym opóźnieniem po interwencjach w taki sam sposób jaki robię to teraz.[/quote]

Tym stwierdzeniem podsumowano to, iż nawet automatyczne przydzielanie userbarów jest lipne. Żałuję, że nikt nie pomyślał, iż ludzie maja kilka kont i nie możliwe jest korzystanie z tego samego adresu mail, tak jak w moim przypadku.
Jaski problem sprawdzić jakie adresy nie zostały przypisane przez automat i wysłać im mail informujący?
Na koniec taka mała złośliwość (prosze wybaczyć ale samo się nasuwa) - w poście tak jak zauważono, była prośba o informację w kwestii innego maila przy zakupie. Nie był to warunek otrzymania userbara, więc biorąc pod uwagę "błędy i niedociągnięcia" ludzie z serwisu mają prawie rok by móc coś wymyślić by Nam żyło się lepiej.

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 23:42    #355
Przyznaje, że ten proces przyznawania bonusów jest słaby - macie rację w 100%.
I chyba mam pewien pomysł na to, by to troszkę usprawnić.

Po niedzieli postaramy się napisać skrypt, w którym będziecie mogli podać dwie rzeczy:
- email do konta na stronie
- email do konta przy zakupie w Keye

Jeżeli mail, który wpiszecie, będzie w naszej liście maili otrzymanych od Keye, wtedy bonus zostanie przyznany automatycznie.

Na ten moment innego lepszego rozwiązania niż takie półautomatyczne nie widzę - mowa oczywiście tutaj o osobach (około 50% całości), którzy nie dostali bonusów z automatu.
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 23:48    #356
Nie moge dodać zdjecia w galerii w karierach. Pisze Error IQ czy coś takiego
był - będzie - jest zawsze IKS!

 robsonicho Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2013 14:38    #357
Zbliżają się święta i jak znam życie pod choinka znajdzie się kolejny rocznik FM'a czyli FM2014. Nie ukrywam, że zawiesiłem się na przez ostatnie parę miesięcy na CM01/02 (Ci co grali wiedzą czemu) i chciałem odświeżyć sobie jak to sie gra w najnowsze osiągnięcia w tej materii. Załączam, więc FM2013 szukam aktualizacji, żeby składy się choć trochę zgadzały, wbijam na moją ulubioną stronę do tych celów i... dupa! Co bym nie chciał zassać wyskakuje nieśmiertelny Blad 404!!! Kuźwa o co chodzi??? to ja jestem tak tępy, czy coś nie gra???

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2013 18:08    #358
Admini sympatyczni, jak się zapatrujecie na ponowną możliwość włączenia takiej opcji, żeby autor nie mógł jako pierwszy skomentować swojej notki? :)
You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

 SlimShady7 Młody aktywista

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2006
Skąd: Starogard Gdański
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 23:10    #359
Witam. Mam kłopot z logowaniem się na CM Rev przez operę. Gdy wpiszę nick i hasło strona pokazuje, że jestem zalogowany. Ale gdy tylko wykonam jakąś czynność na stronie, czyli kliknę w którekolwiek miejsce od razu zostaje wylogowany i muszę logować się od nowa. Opera jest wyszukiwarką której używam i nie chciałbym jej zmieniać tylko ze względu na kłopoty z logowaniem na CM Rev.
Forza Grande Milan !!!

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 09:19    #360
Spróbuj wyczyścić cookiesy.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.