CM Rev 4.0 - błędy i niedociągnięcia

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 12:53    #21
Stara baza nadal fizycznie funkcjonuje, wiec proszę o Donos w którym podaj mi od razu ID i tytuł notki, spróbuję zobaczyć o co chodzi.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 12:56    #22
[quote="Jacko"]Podobno przejście z wersji na wersją nie miało nieść za sobą żadnych konsekwencji przy kopiach roboczych a mi skasowało na oko pół manifestu. Zresztą, którego nie mogłem dodać wcześniej bo Mozilla nie reagowała na akapity z manifestowego edytora tekstu.[/quote]

Poza tym co napisał Jacko dodatkowo z manifestów już opublikowanych, jak i tych, które są w kopiach roboczych
poznikały screeny. Czy Wy usunęliście wszystkie pliki, które użytkownicy wgrywali sobie za pomocą edytora manfestów?

Poza tym brakuje mi opcji podglądu manifestu, można jedynie od razu przejść do jego edycji.
…(…)…

 Drinkwater Partyzant

Postów: 197
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2011
Skąd: småby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 13:09    #23
Póki co i tak nie można dodawać manifestów. Zwraca następujący błąd.
Błąd SQL, prosimy o sporządzenie raportu
Szczegóły: #1054: Unknown column '_pl' in 'field list'


Druga sprawa, to nie bardzo wiem, jak teraz zapisać kopię roboczą.
The only person standing in your way is you.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 13:09    #24
[quote="A. De Raph"]Stara baza nadal fizycznie funkcjonuje, wiec proszę o Donos w którym podaj mi od razu ID i tytuł notki, spróbuję zobaczyć o co chodzi.[/quote]

To był dość luźny manifest, więc po prostu co nieco sobie dopisałem i próbowałem go wrzucić na stronę. Kiedy manifesty nowo dodane zaczną być widoczne? Bo zdaje się, że ta opcja nie śmiga. Ogólnie zmiany ciekawe, chociaż oczy jeszcze nie przyzwyczajone :D.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 13:19    #25
@Gilbert, wszystkie zdjęcia pozostały oczywiście i pracujemy jeszcze nad przywróceniem opcji zgrywania/edytowania zdjęć na serwerze CM Rev.
Póki co chwilowo będzie tak, że zdjęcia będzie można dodawać ale tylko z zewnętrznych serwerów typu ImageShack. Nie potrwa to jednak zbyt długo, przepraszamy za niedogodności.

@Drinkwater, jeszcze dzisiaj będzie to poprawione - w ciągu kilku godzin najdalej.


Co do donosów, to one wygląda na to że jeszcze nie zostały zaimportowane ze stare bazy danych - postaramy się je "doimportować" ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.03.2012 o godz. 13:19

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 13:23    #26
Na głównej zawodnicy mają błędne kluby przyporządkowane. Np. Konstantin Rausch CS Sfaxien.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 13:24    #27
Speed - w takim razie kolejne pytanie jeśli można:
jeżeli już zakończycie prace nad opcją zgrywania/edytowania zdjęć na Waszym serwerze,
to czy w ponad 100 moich tekstach one znowu się same pojawią, czy bym musiał w każdym manifeście
oddzielnie od nowa wszystko robić sam?
…(…)…

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 13:26    #28
Pojawią się oczywiście, już dzisiaj się pojawią, natomiast opcja dodawnia nowych zdjęć via CM Rev w tym lub następnym tygodniu najdalej. Bardzo przepraszam za ten chochlik, przeoczyliśmy to. Pracujemy już nad tym!

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 19.03.2012 o godz. 13:28

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 14:06    #29
Dziękuję za odpowiedzi.
…(…)…

 Drinkwater Partyzant

Postów: 197
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2011
Skąd: småby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 14:32    #30
Taka jedna rzecz jeszcze. Jeśli w danym dziale na forum jest jakiś przyklejony temat, to mimo, że w innych pojawiają się nowe posty, na głównej stronie forum, nie widać co to za temat, jako najnowszy wyświetla się ten przyklejony. Dobrze widać ten błąd w dziale Rozrywka.

Druga sprawa. Przydałaby się w planowanych funkcjonalnościach opcja "oznacz jako przeczytane". Dla całego forum, jak i poszczególnych działów.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.03.2012 o godz. 14:34

The only person standing in your way is you.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.