CM 01/02

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012, 19:26    #1
Zapraszam do dyskusji na temat króla wszystkich managerów - CM 01/02! To właśnie od niego wielu z Was rozpoczynało przygodę z wirtualną menedżerką i dzięki niemu stawiało swoje pierwsze kroki jako trener. Championship Manager 01/02 jest dostępny do pobrania za darmo na stronie www.championshipmanager.co.uk (należy założyć tam konto). Ponadto, zespół ODB Update Team od czasu do czasu przygotowuje uaktualnienia składów dla tej właśnie wersji - można je znaleźć na www.champman0102.co.uk (także potrzebna rejestracja).

To jak, gracie co nieco w dinozaura wśród managerów?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.03.2012, 20:26

twitter.com/Ceyvol

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 19:31    #2
Ba - gram cały czas, na zmianę z Football Managerem 2010, 2011 i 2012 ;). Montpellier tłucze wszystkich w L1 ;).
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 19:43    #3
Ja też ciągle napieram. Energie Cottbus miecie wszystkich w Bundeslidze. Na atak To Madeira, Joao Paiva póki co nie ma mocnych.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 19:45    #4
Nie gram w to już, tak samo jak w żadne poprzednie wersje FM'a, które porastają kurzem gdzieś tam na półce. Jednak muszę napisać, że grywalność CM miał kosmiczną. Nie pamiętam FM'ów sprzed trzech, czterech lat, a tego CM'a nigdy nie zapomnę :) Gdyby ta gra wyszła teraz, to suflerowe czy aktualnie, forumowe - "przechwałki", nie miałyby końca. Można w nim było osiągnąć wszystko praktycznie każdą drużyną, przy pomocy asów, którzy w FM'ie nie mieliby szans zaistnienia w wielkiej piłce.

Ja sam - w niezrozumiały sposób - wolę eFeMowe nowinki, niż tą jedną, największą zaletę CeeMa.
"To tylko Internet k*rwa."

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 19:49    #5
Niezależnie od tego i tak bardziej cenię Championship Managera 97/98 - wciąż jest dla mnie niepodzielnym królem PieCowych gier menago :).
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Czarls Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 20:13    #6
Temat dla mnie :-) W CM-a 01/02 pogrywam od szóstej klasy podstawówki i wszystko wskazuje na to, że moja miłość do tej gry nie przemija. W Football Managery również udało mi się wkręcić, jednak najdłuższe rozgrywki i przygody odnotowywałem właśnie grając w CM-a 01/02.
Nie naruchasz się na zapas

 Footix Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: mazovia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 22:43    #7
Trzeba przyznać że CM01/02 był cholernie grywalny. Nie pamiętam żebym w innego CM/FM rozegrał na jednym save'ie ponad 20 sezonów. A w wakacje z dwoma kumplami graliśmy na jednym save'ie obejmując trzy różne teamy z tej samej ligi. Wszystko szło łatwo i człowiek myślał że jest super menago, hehe. Istniały taktyki o zabójczej skuteczności a budowanie silnej drużyny było stosunkowo łatwe, główne za sprawą przepakowanych talentów obsypanych 20-tkami. Większość z nich nie została potem gwiazdami w realnym piłkarskim świecie, ale trafiały się wyjątki, np. 17-letni Torres Mr. Green

 Czarls Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 23:01    #8
Ale prawda jest taka, że CM 01/02 potrafił ocenić niektóre młode talenty bardzo dobrze. Fernando Torres, Joe Cole, Rafael van der Vaart, Arjen Robben czy Ricardo Quaresma to parę przykładów.
Nie naruchasz się na zapas

 ElHarnasReaktywa... Młody aktywista

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 23:07    #9
Jak można by nie pogrywać w CMa?
Dziś mam żonę, dzieci i parę lat na karku, ale kiedy tylko jedziemy w odwiedziny w rodzinne strony, to jeden wieczór poświęcam na spotkanie z kumplem z dziecięcych lat. Zakupujemy baterię browarków lub czegoś mocniejszego i odpalamy CM 01/02, rzecz jasna z oryginalnymi składami. Od 4 lat ciągniemy karierę w lidze szkockiej. Te kilka meczów w sezonie przeciwko sobie urasta do rangi święta jak w realnym futbolu.

Niemniej jednak zgadzam się z zachi'm. 97/98 rządzi. Ah ten Robbie Keane:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.03.2012 o godz. 23:07

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 23:33    #10
[quote="szemek7"]Nie gram w to już, tak samo jak w żadne poprzednie wersje FM'a, które porastają kurzem gdzieś tam na półce. Jednak muszę napisać, że grywalność CM miał kosmiczną. Nie pamiętam FM'ów sprzed trzech, czterech lat, a tego CM'a nigdy nie zapomnę :) Gdyby ta gra wyszła teraz, to suflerowe czy aktualnie, forumowe - "przechwałki", nie miałyby końca. Można w nim było osiągnąć wszystko praktycznie każdą drużyną, przy pomocy asów, którzy w FM'ie nie mieliby szans zaistnienia w wielkiej piłce.

Ja sam - w niezrozumiały sposób - wolę eFeMowe nowinki, niż tą jedną, największą zaletę CeeMa.[/quote]

Pamiętasz FM 2009 - graliśmy wtedy razem w sieci. Piękne wspomnienia :)
"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.