Ciągłe, niecelne strzały z dystansu

 danonesy Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2013
Skąd: K-lin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013, 19:51    Pytanie
Witam, gram w FM13, kupiłem je tydzień temu, więc nie jestem jeszcze ogarnięty, jeżeli chodzi o rozgrywkę. Gram Realem Madryt, mam pierwszy sezon, a mój atak przedstawia się następująco: Ronaldo, Ozil, Bale i na szpicy Higuain. Wyniki są mizerne, głównie przez pewien problem, który strasznie mnie irytuje. Ronaldo i Bale strzelają z każdej pozycji, nawet 30-40 metrów. Co więcej... prawie zawsze niecelnie. Ustawiłem im strzały z dystansu na "rzadko", jednak nie przynosi to żadnego rozwiązania. Podobny problem z celnością ma Higuain, który mając przed sobą pustą bramkę strzela w słupek, no co to ma być? Proszę o jakieś rady dot. treningu, aby poprawić ich celność i... skuteczność :)

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013 19:59    #1
to jest Fm 13, najbardziej niedopracowany FM w historii, żadne polecenia i treningi nic nie pomogą, wiem z własnego doświadczenia, powiem Ci... żałuj wydanych pieniędzy

 danonesy Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2013
Skąd: K-lin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013 20:00    #2
Cóż, szkoda... mam nadzieję, że z FM14 będzie lepiej ;)

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013 21:23    #3
Też prowadzę Real - CR7 nie oduczysz, Bale to samo, ale dziwi mnie Ozil. U mnie gra koncertowo, strzela 95% goli (których wbił w mojej karierze z 70) z pola karnego, bardzo często też dogrywa kolegom. A Higuain też u mnie przynajmniej pozytywnie zaskoczył i sprzedałem go dopiero wtedy, gdy zaczął bączyć, że osiągnął wszystko i chce nowych wyzwań (zbiegło się to w czasie z jego słabą dyspozycją, pierwszą od 4 wirtualnych lat).
Możesz jeszcze próbować ograniczyć swobodę taktyczną, byle nie u Cristiano, bo to się skończy zapewne tragicznie i zrobisz z niego gościa do dośrodkowań tylko (a jak wiemy, w tym absolutnym światowym topem nie jest).

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.