Ciągłe crashe save'a.

Crasher001 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

20.12.2018, 02:18    Pytanie
Witam. Ostatnio mam ciągłe problemy z zapisami gry. Mianowicie, co zacznę nową karierę to przy następnym uruchomieniu komputera save jest do wyrzucenia. Nie mam żadnych dodatków/skórek/lig, nic wgranego poza plikami graficznymi. Nie wiem skąd ten problem, mam go pierwszy raz a gram już kilka dobrych lat w FM'a. Oczywiście, zwykłe crashe podczas grania się zdarzały, ale to nie to samo. Gdy uruchamiam grę to widzę już mój plik z karierą, na którym brakuje herbu klubowego i wiem, że save jest zepsuty. Oczywiście zapisuję w trzech plikach, jednak nic to nie daje. Kiedy usunę pierwszy plik i pogram na drugim, przy następnym uruchomieniu komputera będzie powtórka. Jest to uciążliwe, ponieważ grałem dwie kariery w normalny sposób a teraz mam problem. Co zacznę i poukładam sobie wszystko, a to zajmuje trochę czasu, to nawet nie zdążę na drugi dzień wystartować z ligą, bo już muszę tracić chęć na grę. Nie mam pojęcia co może być przyczyną, poprzednia kariera działała normalnie, wszedłem na nią ostatnio i nic się nie dzieje. Mam tak najprawdopodobniej tylko z tą ostatnio zapisaną rozgrywką. Proszę o jakąś pomoc.

Shrek Partyzant

0

21.12.2018 08:03    #10
Gallacher - nie odpowiem Ci dlaczego tak się dzieję, bo tego nie wiem, ale miałem taki sam problem z bodajże 14.

Po prostu FM reagował bardziej na zmiany temperatury, niż jakiekolwiek inne gry. Sprawdź, co Ci szkodzi, zajmie CI to z 10 minut, może uratować Ci procek lub grafikę od usmażenia się, a tak, to nałożysz pastę termoprzewodącą i powinno wszystko śmigać.

Gallacher Partyzant

0

21.12.2018 15:06    #11
@shrek
Z tego co pamiętam kiedyś to odpaliłem 13 na moim laptopie i były też jakieś problemy z grafiką tzw.artefakty,potem zacząłem grać w inne edycję i problemu nie było.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Gallacher Partyzant

0

21.12.2018 15:33    #12
Poza tym artefakty jestem wstanie znieść,bo włącze tryb 2D i będzie wszystko ok,ale nie znoszę tego że gra w różnych miesiącach wybija do pulpitu i pokazuję się czarny ekran i błąd i to nie jest crash bo nie pokazuję nawet folderu crush dumps.KOmputer był testowany programami producenta Lenovo do diagnostyki oraz był testowany programami pokroju 3D Mark( o ile to wiarygodne ) to tak samo jest z innymi grami - brak jakichkolwiek problemów.Być może system jest zasyfiony bo ma już rok,chociaż stabilność plików i struktur systemu jest w porządku.Jeśli takie cyrki występują na oryginalnym systemie,z oryginalną grą,to chyba pozostaję kupić nowego laptopa i przenieść się na Win 10 zresztą i tak planuję emigrację na nowego laptopa i system po świętach.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

0

05.02.2019 20:55    #13
a ja się zastanawiam co ma grafika do przetwarzania danych, może za dużą bazę sobie zrobiłeś i masz np. 4-8gb ramu

Crasher001 Partyzant

0

20.04.2019 15:18    #14
Panowie, odświeżam temat, bo wciąż walczę i jestem już bezradny. Jakiś czas pograłem, wszystko normalnie funkcjonowało, czasem się zdarzył jakiś crash, ale to nie było aż tak uciążliwe. Obecnie zagram max. jeden mecz, bo podczas drugiego/trzeciego zapisu na jednej sesji wyskakuje mi crash. Zrobiłem wszystko możliwe co tylko było do zrobienia.

https://www.fmsco(...)Fix.html

Każdy podpunkt spełniony dwukrotnie. Usunięte wszelkie pliki graficzne, kombinowanie na różne sposoby z zapisywaniem gry. Pousuwane wymagane pliki, wyczyszczony bufor, sterowniki graficzne aktualizowane zawsze na bieżąco. Pewnego czasu pomagał "zapis gry jako", zamiast ręcznego nadpisywania. Ale teraz niestety przestało to działać. Nie wiem co jest przyczyną, już naprawdę nie mam pomysłu. Pozostaje mi jedynie format laptopa, ale też nie jestem przekonany czy to rozwiąże problem. Podsumowując, crashe występują tylko podczas zapisywania gry.

Shrek Partyzant

0

28.04.2019 09:53    #15
Jeśli mogę coś poradzić, sprawdź parametry komputera, takie jakie temperatura procesora, dysku, czy podczas pracy, nie przegrzewa CI się jakiś zespół. FM jest bardzo wrażliwy na takie problemy sprzętowe.

Shrek Partyzant

0

28.04.2019 10:25    #16
Jeśli mogę coś poradzić, sprawdź parametry komputera, takie jakie temperatura procesora, dysku, czy podczas pracy, nie przegrzewa CI się jakiś zespół. FM jest bardzo wrażliwy na takie problemy sprzętowe.

EDIT: Spróbuj jeszcze spróbować zapisywać sejw na innym dysku. Być może problem lezy w błędnych klajstrach

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.04.2019 o godz. 10:28

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.