Chelsea

 Devilyn Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2013, 21:49    #1
Moi Drodzy,

mam wielką prośbę o pomoc i jakieś wskazówki.. gram różnymi drużynami w FM14, ale jak przychodzi mi grać Chelsea to jest masakra. Nie mam kompletnie sposobu na tą drużynę. Zerowa skuteczność i najczęściej remisy po 0:0. Jeśli ktoś grał z sukcesami proszę o rady..
Gram 4231, obrona ustawiona standardowo, w środku Ramires jako pomocnik długodystansowy i Pogba jako wysunięty rozgrywający (atak), przed nimi klasyczna 10, Oscar lub Willian (ich gra jest koszmarna), z lewej schodzący napastnik (wsparcie) Hazard, z drugiej strony Mata (schodzący napastnik - atak) i na szpicy lis, Etoo, Ba, Torres (próbuję grać kolejny raz, mam październik a oni po 0 goli).

Plizz pomóżcie:)

 Pawi125 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2013 19:39    #2
Ja Chelsea grałem do marca, ponieważ gra była nudna... Wyniki takie sobie ale dawało rade w PL tylko dzięki solidnej obronie 1 miejsce po 30 meczach 12 punktów przewagi nad 2. United. grałem 4-2-3-1 z różnymi ustawieniami ale optymalnego nie wypracowałem. Z przodu gram najczęściej Ramires-Lampard przed nimi Hazard-Mata-Schurle i Lewy w ataku (kupiony w styczniu za 13mln) ogólnie słabo w ofensywie ale defensywa wzorowa dlatego daje rade ale tak jak napisałem na wstępie lipnie się gra CFC

 CarloGambino Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2014
Skąd: Konstancin Jeziorna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2014 14:49    #3
Ja mam 4 taktyki na full ograne, jest to ważne aby drużyna wiedziała jak grać poza tym baza treningowa taktyka i zgranie musowo... chociaż na 12% ogólnego treningu. Wygrałem CFC 3x LM. więc da sie grać !

i do tego jakie bramki strzelać ;)
https://www.youtu(...)GE1Qb15s

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2014 09:13    #4
niezły gol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.