Chciwy piłkarz w dwóch drużynach

 CzarnySnajper Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.06.2016
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2016, 14:37    Pytanie
Witam, grając w 10 lidze ang półzawodowym zespołem, wziąłem sobie z wolnego transferu bramkarza. Pograł dwa mecze i w dniu każdego następnego jest niezdolny do gry bo rozegrał już spotkanie w innym zespole. Po dokładnym przeszukaniu jego historii okazało się, że cwaniak gra jeszcze w innym zespole w innej lidze. Terminarz ten sam, więc praktycznie płacę mu za nic. Muszę się go pozbyć czy jest jakiś sposób żeby go mieć na stałe?

 LukaszPRW Partyzant

Postów: 172
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2016
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2017 17:29    #1
Ja mam dosyć podobny problem w PLU update. Na szczęście ja gram w amatorskim zespole i nie mam z tym problemu, bo nie płacę. Co ciekawe, ja tych zawodników w ogóle nie kupowałem (u mnie bowiem przyszło ich dwóch). Nagle bowiem przyszedł news mówiący o tym, że zawodnik podpisał nowy kontrakt z moim klubem (bardzo ciekawe, bo nie miał takiego kontraktu). Jak wchodzę na tego piłkarza, to wygląda wszystko jakby był u mnie w drużynie, ale już opcje są pokazane właściwe dla piłkarza spoza klubu (czyli np. raport scouta, zaoferuj kontrakt itp.). W pierwszym meczu normalnie u mnie mogli zagrać, ale w drugim byli niedostępni... bo zagrali w swoich drużynach.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.