Chciałbym mieć taką samą taktykę jak Bayern Guardioli

 gabrys6973 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2014, 16:26    #1
Witam. Czy któs wie jak wygląda taktyka Guardioli w Bayernie? Ja próbuję i mi wogóle nie wychodzi proszę o podpowiedzi :)

 gabrys6973 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2014 14:31    #2
Nikt nie wie?

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2014 14:53    #3
eee grają dużą liczbą podań?

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2014 15:48    #4
Pewnie krótkie podania, wysokie tempo, szerokie pole gry, podania w pole karne (bo mają coś w rodzaju zakazu oddawaniu strzałów z dystansu), szukaj gry. Boki pomocy, to schodzący napastnicy ze schodzeniem do środka i strzałami. Wysoko grający boczni obrońcy i zagrania na obieg. Napastnik mający być pierwszym obrońcą, czyli pressuje i zapierdziela. :D Środkowi obrońcy raczej nie rozgrywają (bo nie umieją :P). Bramkarz ma szybko wznawiać grę (bramkarz-libero). To takie podstawy, co można zauważyć. ;)

 daddy Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2013
Skąd: Rennes
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2014 13:49    #5
Dodaj do tego brak rzutów rożnych i grę na czas :)

 Gordon Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2014 19:35    #6
Krótkie podania, utrzymanie piłki, podania w pole karne, rozegranie piłki po ziemi, szukanie gry, zagrania na obieg. Co do tempa, to raczej nie jest to szybkie, choć owszem - wraz ze zdobywaniem terenu rośnie. To na pewno, generalnie najważniejsze rzeczy w tej taktyce to gra piłką i wychodzenie na pozycje, żeby wyglądało to płynnie. Ja tak często grałem w FM'ie i od razu Ci mówię, że niekoniecznie jest to dobra taktyka, tzn. Jeśli masz super graczy, to i tak swoje zrobisz, ale w słabszych zespołach często jest to klepanie bez sensu i tak naprawdę do niczego nie prowadzi. No, ale jak chcesz, to w ustawieniach indywidualnych daj: Mniej centr, mniej bezpośrednich podań, mniej ryzykownych podań, szukanie gry. - Tu oczywiście weź pod uwagę to, jak twoi gracze grają bez piłki i jakie mają umiejętności techniczne.

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2014 22:41    #7
Udało mi się stworzyć taką taktykę. Wygląda to pięknie, serie kilkunastu podań z pierwszej piłki robią wrażenie, ale co z tego skoro nie przynosi wyników? Setki podań w meczu, posiadanie piłki na poziomie 70%, a i tak często w dupę. Ja atakuję, prowadzę grę, ale wiadomo jak jest ze skutecznością w FMie. Przeciwnicy dwie, trzy kontry na mecz i zawsze coś strzelą. Być może jakbym miał lepszych napastników to by to inaczej wyglądało, bo przyznaję-pomoc miałem silną, atak już nie taki bardzo.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.