Cena kupna piłkarzy wzrasta

 Xares Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2012, 17:01    Pytanie
Witam.Gram w FM'a 2011 Update 11.3.Prowadzę Chelsea FC.Po pewnym meczu patrzę sobie na profil Torresa wartość rynkowa 39 MLN funtów,a przed meczem warty był 23,5 MLN funtów.Patrze na Hazarda wartość 43,5 MLN funtów.Kupiłem Hazarda za 18,5 MLN funtów teraz gdy wejdę w zakładkę historia pisze że zakupiłem go za 30,5 MLN funtów.Torresa Chelsea kupiło za 50 MLN funtów teraz wyświetla mi się suma 82 MLN funtów.To samo się dzieje z innymi piłkarzami czy z mojego czy z innego klubu.Dlaczego tak się dzieje??Pomocyyy;)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2012 17:06    #1
Jeśli nie chodzi o zmianę waluty, to po prostu bug.

Użytkownik uznał post za pomocny

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Xares Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2012 17:22    #2
Waluta mi się zmieniła na dolara ;

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.03.2012 o godz. 17:37

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.