Celność podań przeciwnika

 ElHarnasReaktywa... Młody aktywista

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2012, 22:43    #1
Witam.
Nurtuje mnie pewien problem.
Chciałbym ograniczyć liczbę celnych podań rozgrywającego drużyny przeciwnej. Szukałem różnych rozwiązań i nie znalazłem niczego co by mnie satysfakcjonowało. Przeprowadziłem wiele testów i mój najlepszy wynik, to kiedy zawodnikowi z 82% celnych podań po pierwszej połowie spadło do 76% na koniec meczu. Choć samo 82% świadczy, że nie był to piłkarz z najwyższej półki.
Rozumiem, że czasem przyjedzie taki Pirlo i nic nie poradzisz. Będzie rozdzielał piłki jak zechce. Ale piłkarzy z Eredivisie pomocnicy PSV powinni miażdżyć.
Ten najlepszy spadek celności osiągnąłem po użyciu wszystkich indywidualnych opcji przeciwko graczowi drużyny przeciwnej oraz ustawieniu indywidualnego krycia przez defensywnego pomocnika.
Może Wy moglibyście mi coś podsunąć?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.