Castilla w FM 2012?

 Tosh Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 15.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012, 14:02    Pytanie
Czy istnieje opcja objęcia Castilii w FM 2012? Da się tam przeprowadzać transfery itp?

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 14:58    #1
Castillia to klub jak każdy inny. Możesz go prowadzić normalnie. Ale o ile dobrze pamiętam, nie da się równocześnie prowadzić Realu i Castlli tym samym managerem.

Użytkownik uznał post za pomocny

 maselko Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2009
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 16:02    #2
@UP
O ile pamietam żadnym menadzerem nie można prowadzić dwóch klubów ?:D

Castillą gra sie tak jak wszystkimi klubami, tyle że nie można nią awansować do Primera Division, więc zostaje cały czas gra w Segunda.

Użytkownik uznał post za pomocny

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 16:53    #3
No tak:) Chodziło mi o to, że prowadząc Real, nie da się w tym samym czasie prowadzić Castilli.

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 21:46    #4
Czyli mogę sobie prowadzić Castille, tak samo jak Barcelone B i mimo, że będę mistrzem Segunda Division to wciąż zostanę na tym samym szczeblu rozgrywek? Bo zawsze mnie to zastanawiało, że mogę objąć drużynę rezerw tych klubów, grać nimi jak każdym innym, ale zawsze ciekawiła mnie sytuacja, gdybym uzyskał awans takim klubem :D
Glory, Glory MAN UNITED !!

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 22:08    #5
Zawsze zostaniesz w Segunda Division :) Takie kluby jak Castilla i Barcelona B nie mogą grać ze swoimi klubami "matkami" w jednej klasie rozgrywkowej. Gdyby np Barcelona spadła do 2 ligi, to automatycznie Barcelona B spada do 3 ligi, tak jak to miało miejsce w tym sezonie w przypadku Villarealu.

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 22:24    #6
To wiem, takie zasady chyba panują w każdej lidze, nie tylko Hiszpańskiej. Poprostu byłem ciekaw jakie to ma przełożenie na takową sytuację w FM ;)
Glory, Glory MAN UNITED !!

 Tosh Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 15.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 22:32    #7
A bierze udział w Pucharze? Może grać w europejskich pucharach? Mogą mi jakiegoś z pierwszej drużyny udostępnić do Castilli?
Dzięki za odpowiedzi :-)

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2012 22:46    #8
Od 1980 roku, kiedy to w finale Pucharu Króla wystąpił Real Madryt vs Castilla, Hiszpańska Federacja Piłkarska, zakazała gry klubom filialnym w tych samych rozgrywkach co kluby "matki". Aczkolwiek klub może zdecydowac, która drużyna będzie występować w Pucharze Króla. Jeśli np Floro Perez zarządziłby, aby w pucharze grała Castilla, to graliby oni kosztem Realu. Jednak do takiej sytuacji jeszcze nigdy nie doszło w hiszpańskim futbolu, i zawsze w CdR grają główne kluby.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.