Castilla i druga liga.

 Elejhen Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013, 04:03    Pytanie
Hej, mam mały problem z drugą drużyną Realu. Właśnie kończę 5 sezon prowadzenia królewskich, Castilla grała w nim w 1. grupie Segunda Division i z tego co się mi wyświetla (te ligi nie są u mnie grywalne) zajęła w niej 1 miejsce, co oznacza, że od następnego sezonu powinna bez żadnych barażów grać w Adelante (2 liga hiszpańska, generowana i grywalna). Problem polega na tym, że tak się nie dzieje, do Adelante dostaje się drużyna która w 1 grupie Segundy zajęła 2 miejsce, a moje rezerwy, nie dość, że nie awansują wyżej to jeszcze... spadają do IV ligi (Tercery). Mimo mistrzostwa. Ktoś zna jakąś przyczynę? Może jakiś wymóg co do czegoś (liczby piłkarzy itp.) które Castilla mogła przestać spełniać? Czy może zwyczajny błąd? Jeśli tak to czy istnieje jakiś sposób na "podmienienie" zespołów i umieszczenie Castilli w drugiej lidze, już w trakcie rozgrywki?

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, kupiłem już parę piłkarzy by wzmocnić rezerwy, gdy wyświetliło mi się, że wygrała swoją ligę, a tu zong ;p

 Bromon Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 05:35    #1
Są baraże. Wiem, bo grałem w tej lidze, nie Castillą, a Realem Jaen. Są baraże, tylko o ile dobrze pamiętam zwycięzca rozgrywek musi bodajże przejść 1 rundę i jeśli przegra, wciąż może grać dalej (chyba dodatkowe 2 rundy, jak zespoły 2-4). Tak to mniej więcej wygląda, dokładnie nie pamiętam.

Pozdrawiam,
Bromon

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.08.2013 o godz. 05:35

 Elejhen Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 09:58    #2
Rzeczywiście, są baraże, ale nawet zakładając, że je przegrali nie tłumaczy to dlaczego wylądowali w IV lidze, a nie zostali w III :)

 vlacco Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 11:28    #3
Castilla nie może grać w pierwszej lidze, ponieważ dwie drużyny tego samego klubu nie mogą grać w jednej dywizji. Co do spadku do IV to nie mam pojęcia, dlaczego tak się stało.

 SvXnn Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 14:23    #4
Karny spadek za awans :P haha

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 21:58    #5
To jakiś bug musi być. Nie sądze przecie, żeby Real spadł aż do Segunda Division B. Przepis przepisem, ale to najpewniej jakiś pokraczny babol Nie powiem

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.