Bukmacherzy - typy i analizy

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2010, 13:38    #1
Temat dla wszystkich grających lub bawiących się w typowanie. Miejsce do wstawiania swoich przedmeczowych typów wraz z analizami. Dlaczego wygra Waszym zdaniem drużyna Y, a dlaczego X? U jakich bukmacherów (naziemni, internetowni) gracie? Tutaj również można dyskutować o ustawie antyhazardowej. Zapraszam do dyskusji.
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 MagnificoManager Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2009
Skąd: Nowa Sól
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2010 14:42    #2
Ja pogrywam w Milenium, zaś ''na co dzień'' bawię się w Ligę Typerów na Centrum FM. Co do samych analiz - jak pojawi się jakiś ciekawy mecz będę starał się komentować, puki co trzeba chyba czekać na mundial.

 victor1 Partyzant

Postów: 0
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2014
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2014 13:50    #3
Ja obstawiam piłkę nożną na sportingbet.com, bo mają wysoki kurs i dobrze stoją w rankingach. Oprócz tego robię zakłady w innych dyscyplinach sportowych, ale też na tej stronie.

 RaaveK Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2016 18:26    #4
Co sądzicie o czymś takim ?

http://imgur.com/k16vMyi

Planuję zagrać te 3 spotkania Bundesligi na 1 kuponie + Barca, Atletico i Juve na 2 kuponie.
Bayern - oglądam sporo ich spotkań i ostatnio naprawdę grają bardzo przeciętnie, a do tego Darmstadt będzie się całe spotkanie bronić i ciężko będzie ich przejść. Stuttgart - ostatnio bajeczna forma, ale tracą jednak bramki, co skutkuje tym typem. A Schalke przeplata słabe występy z dobrymi, jednak mogą mieć poważne problemy, jak ostatnio z Mainz, gdzie wogóle nie istnieli. BvB - oglądam każde spotkanie tego zespołu. Forma jest wyborna, tracimy mało bramek, a z takim rywalem jak Leverkusen będzie więcej szans na kontraataki, które mogą zadecydować o zwycięstwie BvB.
Atletico - tracą bramki bardzo rzadko, zresztą tak samo Villareal. Przewiduję przede wszytkim rozwazną grę w obronie. 1/2;0 dla Atletico. Barca - wygrać, wygrają, ale czy stracą bramkę ? Z Las Palmas wydaje mi się, że zachowają czyste konto. Juve - idą jak burza, tracą mało bramek, Bologna ostatnio w formie, ale jednak ze Starą Damą nie daję im żadnych szans.
Ktoś, coś ? Jakieś poprawki albo ciekawe propozycje spotkań, które możliwe ze przeoczyłem ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.02.2016 o godz. 18:27

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2016 23:56    #5
[quote="RaaveK"]Co sądzicie o czymś takim ?

http://imgur.com/k16vMyi

Planuję zagrać te 3 spotkania Bundesligi na 1 kuponie + Barca, Atletico i Juve na 2 kuponie.
Bayern - oglądam sporo ich spotkań i ostatnio naprawdę grają bardzo przeciętnie, a do tego Darmstadt będzie się całe spotkanie bronić i ciężko będzie ich przejść. Stuttgart - ostatnio bajeczna forma, ale tracą jednak bramki, co skutkuje tym typem. A Schalke przeplata słabe występy z dobrymi, jednak mogą mieć poważne problemy, jak ostatnio z Mainz, gdzie wogóle nie istnieli. BvB - oglądam każde spotkanie tego zespołu. Forma jest wyborna, tracimy mało bramek, a z takim rywalem jak Leverkusen będzie więcej szans na kontraataki, które mogą zadecydować o zwycięstwie BvB.
Atletico - tracą bramki bardzo rzadko, zresztą tak samo Villareal. Przewiduję przede wszytkim rozwazną grę w obronie. 1/2;0 dla Atletico. Barca - wygrać, wygrają, ale czy stracą bramkę ? Z Las Palmas wydaje mi się, że zachowają czyste konto. Juve - idą jak burza, tracą mało bramek, Bologna ostatnio w formie, ale jednak ze Starą Damą nie daję im żadnych szans.
Ktoś, coś ? Jakieś poprawki albo ciekawe propozycje spotkań, które możliwe ze przeoczyłem ?[/quote]

W meczu Bayern vs Dramstat możesz postawić że Lewy strzeli bramkę, albo ewentualnie postaw z handicapem. Ja co prawda ostatnio postawiłem że Suarez strzeli dwie bramki i nie wiele zabrakło, bo zdobył jedną i karnego nie trafił. Mr. Green.

 tehix Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2016 12:02    #6
Co do betów to na polską można akumulatora postawić na lecha, cracovie i legie można parę groszy zgarnąć ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.