Budowanie silnego klubu.

 The Jack Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2013 10:41    #11
Dziękuję za wskazówki. W razie czego będę jeszcze pytał. A jakby ktoś miał podobne dylematy, to niech pisze w tym temacie, może on być ogólny.


Mam jeszcze pytanko związane z relacjami z zarządem. Gdy w lidze spisujemy się słabo, przegrywamy i remisujemy mecze, bez ani jednego zwycięstwa (lub są one niezwykle rzadkie), a klub jest coraz mocniej przyspawany do strefy spadkowej, zarząd i kibice zmieniają poziom zaufania na "zarząd jest nieusatysfakcjonowany/kibice nie są usatysfakcjonowani". W kolumnie kibiców można nawet zobaczyć, że są niezadowoleni i zorganizowali grupę nacisku na usunięcie menedżera z posady. Tu moje pytanie - po jakim czasie kończy się cierpliwość zarządu i tracimy stołek? Jeśli po awansie do wyższej ligi, po sezonie z niej spadnę, to lecę z posady?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2013 14:03    #12
Ja pracowałem w Islandii - dokładnie prowadząc I ligowy ( odpowiednik 2 ligi ) zespół Stjarnan Gardabae gdzie z tym klubem zdobyłem 200 pucharów + 80 mistrzostw ligi Islandzkiej a zaczynałem marnie bo od ostatniej ligi gdzie wprowadziłem ten klub do finału Europa League i wybudowałem potężny stadion na 50 tyś, miejsc + 80 mln budżetu.Z chęcią bym Wam dał screen ale save padł tzn. dysk umarł i save przepadł.Wtedy to jest radocha a co najlepsze gdy sam odszedłem bo już znudziło mi się już 80 sezonów prowadzić ten klub to odszedłem i potem klub popadł w długi itd. ;D To chyba była dla mnie najlepsza kariera pod względem budowania z amatorów z Islandii na potężnego - kontynentalnego mocarstwa
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2013 16:30    #13
Z takich karier to jedyne co mi się udało to:

z 2 ligi Albańskiej (KS Ada Velipoje) do FG Ligi Europy
z 2 ligi Polskiej (Lechia Gdańsk) do LM (parę, ćwierćfinałów)
z 3 ligi niemieckiej do 1 (Kickersem)
z 2 ligi Andorańskiej do kw. do LE (Athletic D'Escaldes)

a obecnie tak jak Ty próbuję z FC Metz z ligi krajowej do LIG Ę.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2013 16:36    #14
Ja chwalę sobie grę we włoskich ligach. Wprawdzie tam jest łatwiej, bo i bez limitu zawodników, i z reguły całkiem pokaźne sumki można skasować (za wejście do Serie A prezes użył aż 20 mln łełro). A gram Vigor Lamezia (w 2012 C2/B), obecnie w grze rok 2019 - dwukrotny mistrz Włoch, 2x Puchar, 2x SP, 1/4 LE, finał LM (fuks), 1/2 LM i teraz w 1/8 gram z Bayernem. Po paru sezonach robi się jednak trochę za łatwo - prezes już mnie wielbi, sypie hajsem jak oszalały, co roku rozbudowa stadionu (bazowo startowałem z 4 tys. miejsc :v). Ale w C2 są też dużo biedniejsze kluby, ze stadionami nie raz i na 1000 osób. Ja swój zespół polecam, choć wiadomo, każdy gra tak jak chce.

 The Jack Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2013 12:55    #15
Nimes Olympique już cztery kolejki przed końcem sezonu zapewniło sobie awans do Ligue 2, a teraz, przed ostatnią kolejką ma dwa punkty przewagi na ex aequo drugimi w tabeli Angers i Niort :) Teraz tylko ciekawi mnie, czy nowy sezon będzie tylko krótkim odpoczynkiem od trzecioligowych zmagań, czy może zagościmy tam na stałe, szykując się do ataku premiowane awansem do pierwszej ligi pozycje w tabeli.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.