Bramki samobójcze

 gwd Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012, 00:10    Pytanie
Mam problem z bramkami samobójczymi. Straciłem takie 3 w zaledwie 7 meczach ekstraklasy, do tego jedna stracona w LE. Bardzo dużo jak na tak małą ilość meczów. Można temu jakoś zapobiec czy to jakiś błąd, który zostanie naprawiony przy następnym patchu?

 Fernando Hierro Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012 11:23    #1
Ja bym powiedział, że "shit happens" ;) Chyba, że masz naprawdę jakieś dziwne samobóje. Obrońcy z większą koncentracją są chyba mniej podatni na takie babole, ale tak czy siak mi też się zdarza. Najczęściej, gdy rywal kontruje, robi wrzutkę ze skrzydła, a mój wracający obrońca nieszczęśliwie próbuje przeciąć podanie. Ale takie akcje mam kilka razy w sezonie, więc bez tragedii.

 gwd Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012 17:13    #2
Chyba jednak coś jest na rzeczy. Gram właśnie 8 mecz - z Piastem, u siebie i po pierwszej połowie jest 1:2 po 2 samobójach. Też myślałem, że może to jest kwestia koncentracji u moich grajków, ale wszyscy mają 11+. Poza tym nawet przy bardzo niskiej koncentracji nie wydaje mi się normalną rzeczą mieć 6 bramek samobójczych w połowie września. W poprzednich wersjach fm tyle samobójów to miałem po kilku sezonach...

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012 18:07    #3
Ja po 20 meczach Ekstraklasy miałem chyba z 3 samobóje. Koncentracja raczej nie ma nic do rzeczy, bo ona odpowiada za to jaką cześć meczu zawodnik gra na swoim normalnym poziomie, więc bardziej patrzyłbym tutaj na opanowanie oraz atrybuty techniczne, bo bramki samobójcze to zwykle kwestia kiksów itp. Czyli zawodnik chciał dobrze, ale mu nie wyszło, a więc technika, gra z pierwszej piłki itp.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012 22:16    #4
Myślałem że mnie ten problem nie dotyczy bo od początku sezonu w napoli banoli nie było
ale się myliłem w ostatnich czterech meczach dwia samobóje ostatnim babolem popisał się Hamsik :-(
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 14:54    #5
W FM 12 grałem Lechem przeciwko Man U. Angole byli na tyle mili, że strzelili sobie trzy samobóje. Wygrałem 3:2 ale z 1/16 LM i tak nie wyszedłem. Jak dla mnie nie ma się czym przejmować. W rl Polonia Warszawa też nie strzeliła 5-ciu rzutów karnych z rzędu.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution