Brak newgenów

 Enabla Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2015
Skąd: Madryt
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2015, 20:14    Pytanie
Witam , jak wyżej , zacząłem grać w fm 2015 Manchesterem United no i wszystko było fajnie , sprawdziłem sobie kiedy robią się nowi piłkarze i ustawiłem filtry na Urugwaj , max 21 i reprezentacja-->główny (to nie) . Kiedy nastał 20 styczeń byłem pewien że będę miał mnóstwo nowych piłkarzy , a tu lipa . Za pierwszym razem zrobił się tylko jeden a kiedy wczytałem poprzedni stan gry i powróciłem do daty to nie było juz ich wcale i nie wiem co robić , bo generalnie gra nie ma w tej chwili sensu :(

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2015 20:38    #1
Daty nowych newgenów są losowe.

Użytkownik uznał post za pomocny

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Enabla Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2015
Skąd: Madryt
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2015 20:42    #2
Czyli jeżeli mam datę na 20 stycznia to może mi się zrobić zarówno 20 jak i 25 lub później ?

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2015 22:00    #3
Tak.

 facemob Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2015 15:41    #4
Nie! Każda liga ma przypisana datę z newgenami.

Kiedy w grze pojawiają się newgeni?

26 stycznia: Anguilla, Antigua i Barbuda, Aruba, Bahamy, Barbados, Belize, Bermudy, kostaryka, Kuba, Curaçao, Salwador, Grenada, Gwatemala, Gujana, Haiti, Honduras, Jamajka, Nikaragua, Panama, Portoryko, St. Kitts i Nevis, St. Vincent, Surinam, Trynidad i Tobago, Turks i Caicos
23 lutego: Albania, Armenia, Azerbejdżan, Bośnia i Hercegowina, Cypr, Estonia, Macedonia, Fidżi, Gruzja, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Czarnogóra, Nowa Zelandia, Papua-Nowa Gwinea, Wyspy Salomona, Tahiti, Tonga, Vanuatu
3 marca: Meksyk
8 marca: Australia, Chorwacja, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Izrael, Irlandia Północna, Rosja, Szkocja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Walia
13 marca: Austria, Anglia
17 marca: Słowacja
18 marca: Belgia, Czechy, Dania, Indonezja, Włochy, Polska, Portugalia
19 marca: Bułgaria, Rumunia, Słowenia
25 marca: Holandia
28 marca: Serbia, Hiszpania
2 kwietnia: Argentyna, Indie, RPA
19 kwietnia: Hong Kong, Urugwaj
7 czerwca: Boliwia, Ekwador, Paragwaj, Wenezuela
19 sierpnia: Szwecja
27 sierpnia: Afganistan, Bahrajn, Bangladesz, Bhutan, Brunei, Kambodża, Tajwan, Guam, Iran, Irak, Japonia, Jordania, Kuwejt, Kirgistan, Laos, Liban, Makau, Malediwy, Mongolia, Birma, Nepal, Korea Północna, Mariany Północne, Oman , Pakistan, Palestyna, Filipiny, Katar, Arabia Saudyjska, Sri Lanka, Syria, Tadżykistan, Tajlandia, Turkmenistan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Uzbekistan, Wietnam, Jemen
2 września: Malezja
14 września: Korea Południowa
19 września: Chile
20 września: Brazylia, Irlandia
23 września: Islandia
25 września: Finlandia
28 września: Kolumbia, Singapur
3 października: Algieria, Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Kamerun, Wyspy Zielonego Przylądka, Republika Środkowej Afryki, Czad, Komory, Kongo, Demokratyczna Republika Konga, Dżibuti, Egipt, Gwinea Równikowa, Erytrea, Etiopia, Gabon, Gambia, Ghana, Gwinea , Gwinea Bissau, Wybrzeże Kości Słoniowej, Kenia, Lesotho, Liberia, Libia, Madagaskar, Malawi, Mali, Mauretania, Mauritius, Maroko, Mozambik, Namibia, Niger, Nigeria, Rwanda, Senegal, Seszele, Sierra Leone, Somalia, Sudan Południowy, Sudan, Suazi, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca, Tanzania, Togo, Tunezja, Uganda, Zambia, Zimbabwe
8 października: Chiny, Norwegia
16 października: Peru
27 grudnia: USA

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.11.2015 o godz. 15:43

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.