brak możliwości zmiany klubu

 krzysiek_skw Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
02.08.2018, 18:43    Pytanie
Witam mam taki problem i nie umiem go rozwiązać szkoda mi save'a a już nie chce prowadzić jednego klubu i tu jest mój problem nie mam możliwości złożenia podania do klubu który jest bez managera tak jak by klub był nieaktywny a normalnie jest w lidze chciałem sprawdzić czy da się to zrobić poprzez edytor i wyskakuje komunikat że "manager nie może zostać przeniesiony do nieaktywnego klubu próbowałem zrobić nowego managera i jest tylko opcja objęcia reprezentacji a kraje są na szaro prosze o pomoc czy już koniec grania w fm18 i zostaje czekanie na fm19

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2018 23:02    #1
Co to za klub, liga?

Ile grywalnych krajów, lig, załadowałeś na starcie gry?

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

 krzysiek_skw Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
03.08.2018 08:20    #2
klub chyba nie ma nic do rzeczy w karierze prowadzę dwa i w obu nie da rady nic zrobić. lig mam dość sporo od początku grałem na bodajże 25 ligach zmieniałem kluby parę razy nie było żadnych problemów teraz gdy chciałem przejść do klubu który zwolnił managera nie ma opcji złożenia podania a przy próbie stworzenia nowego managera nie ma nawet opcji wyboru klubu tylko reprezentacja

 krzysiek_skw Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2018 08:43    #3
Temat rozwiązany nie wiem jakim sposobem zmieniło mi się w statusie gry z wszystkie na tylko reprezentacje ;] także do zamknięcia

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.