BRAK MECZÓW DRUŻYN REZERW W FINAL UPDATE W FM14

 matiz.b Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2010
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2014, 14:49    Pytanie
Witam

Po z aktualizowaniu finałowego patcha 0.5 grając Wisłą drużyny rezerw w ogolę nie rozgrywają meczów, brak terminarza.
Tak było przez dwa sezony i dalsze granie nie miało sensu.
Przecież rezerwy ekstraklasowych drużyn biorą udział w rozgrywkach 3 ligi w kilku grupach.
Grałem na pliku 0.5 z poprawionymi PA i CA
Nie wiem co jest nie tak.
Proszę o pomoc

 matiz.b Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2010
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2014 14:52    #1
Dodam jeszcze ze brak jest ligi europy i ligi mistrzów
Zakwalifikowałem się do ligi europy w drugi sezonie i wogóle nie było losowania grup mistrzowskich

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2014 18:03    #2
Pierwsze pytanie. Gra oryginalna?

 matiz.b Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2010
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2014 20:44    #3
oczywiście że oryginalna ;-) kupiona w dniu premiery
Dodam ze wcześniejsze patche funkcjonuja bez zazutu

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2014 21:02    #4
Po pierwsze. Jaką masz baze danych przy rozpoczęciu rozgrywki? Powinna być 14.3.0. Tylko na tej bazie danych możesz rozpocząc rozgrywke z najnowszymi update. Po drugie. Czy wybierasz tylko jeden plik edytora? Tzn, czy przy wybieraniu plików podczas rozpoczęcia rozgrywki, masz zaznaczony 'ptaszkiem' tylko jeden update? Po trzecie. Czemu grasz na starym update'cie? Dostępne jest już finalne uaktualnienie, do pobrania na tej stronie. Po czwarte. Nie mieszałeś nic w edytorach czasu rzeczywistego, typu FMRTE?

 matiz.b Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2010
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2014 22:18    #5
Dziękuję.
Dla mnie to trochę nie zrozumiałe.
Poproszę krok po kroku jak się mam za to zabrać.
Mam zainstalowany plik 14.3 a do tego sciagnąłem sobie final update plik

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2014 22:24    #6
musisz zaznaczyc tylko jeden plik z tych dwoch

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2014 22:44    #7
Przy rozpoczęciu rozgrywki, pojawia Ci się okienko z wyborem bazy danych. Wybierasz baze 14.3. W tym samym okienku masz opcje wyboru plików edytora. Czyli tych plików, które znajdują się/wkleiłeś do (Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2014/editor data). Aby tego dokonać musisz zmienić/wybrać odpowiedni plik edytora. Jeśli klikniesz od razu "ok" gra domyślnie wybierze wszystkie aktywne pliki edytora i przeniesie Cie dalej, do wyboru lig. Wybierasz tylko jeden plik, czyli jeden plik (update) musi być zaznaczony "ptaszkiem". Jeśli rozpoczniesz grę z kilkoma aktywnymi update'ami z różnych źródeł lub różnych wersji, będą one ze sobą kolidować i powodować błędy. Wybierasz TYLKO JEDEN PLIK EDYTORA (UPDATE). W tym przypadku FM 2014 Revolution Final Update CA/PA FIX. I dalej już lecisz normalnie. Odnośnie reszty moich pytań dotyczących tego błędu. Chodziło mi, czy podczas gry, nie używałeś np FMRTE, czyli edytora czasu rzeczywistego, nie zmieniałeś np. CA/PA zawodników podczas rozpoczętej już rozgrywki. Zresztą, najpierw zobacz na tym najnowszym update, czy ten błąd się powtarza. Najszybciej, aby nie tracić czasu, udaj się na roczny lub dwu letni urlop - zależy czy Twój klub zakwalifikuje się do LE po pierwszym sezonie. Daj znać czy błąd występuje.

 matiz.b Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2010
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2014 12:58    #8
Witam

Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź i zarazem pomocną.
Gram na uaktualnieniu 14.3 z patchem final update ca/pa.
Włączyłem gre legią i pojechałem na kilku miesięczny urlop.
Grupa lm jest jak najbardziej ale drużyn rezerw nie ma nadal terminarza
Przecież rezerwy ekstraklasy grają w 3 lidze w różnych grupach
To mnie zastanawia dlaczego tak się dzieje że nie ma rozgrywek rezerw.
Tylko under 18 jest terminarz

 matiz.b Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2010
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2014 11:57    #9
Panowie i Panie nie wiem o co chodzi ale NIE MA MECZÓW DRUŻYN REZERW?!

CZY TO JEST NORMALNE ŻE JEST BRAK MECZÓW DRUGIEJ DRUŻYNY W POLSKIEJ EKSTRAKLASIE?!

NIE ROZUMIEM TEGO

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.