Brak kary za kartki i konferencje prasowe

 saiN Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2012
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013, 09:26    Pytanie
Witam,

Po premierze (czyli dosyć dawno) kupiłem Football Managera 2012. Gra działała bezproblemowo, jednak po pewnym czasie zauważyłem pewne błędy. Przez ten czas grałem dużo karier i nie było żadnych większych problemów. Jednak miesiąc temu stworzyłem nową karierę prowadzącą do chwały drużynę Wisły Kraków. Mój błąd polega na tym że po otrzymaniu czerwonej kartki w meczu zawodnik nie dostaje żadnego zawieszenia.
Po prostu gra w następnym meczu jak gdyby nigdy nic. Jednak w przypadku kar za dużą ilość żółtych kartek wszystko jest w porządku.
Zauważyłem również brak jakichkolwiek konferencji prasowych oprócz tej pierwszej na której nowy trener zostaje przedstawiony mediom. Z moich badań wynika że to błąd patchu 12.2.2 ponieważ gdy był stary patch takich błędów nie było. Proszę o pomoc jak mógłbym zmienić wersje gry na np. 12.0.0 lub jak rozwiązać ten problem na wersji 12.2.2

Pozdrawiam

 Puchacz293 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 10:21    #1
Co do pierwszego to może poprostu czerwoną kartkę dostaje w Europejskich pucharach i może grac w lidze, a co do konferencji to ustawia sie przy rozmowie z asystentem i może on sam chodzic na konferencje.
Odinstaluj patch i zainstaluj 12.0.4 w 12.0.0 jest mase bugow uniemożliwiająca gre.

 saiN Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2012
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 11:29    #2
No właśnie Małecki dostał czerwoną w lidze a w następnej kolejce mógł grać. Jak mam odinstalować patcha skoro to steam aktualizuje go automatycznie ?

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 13:24    #3
Może za dwie żółte dostał czerwoną, i to dlatego mógł grać. (Choć nie wiem nawet, jak to jest w Polsce w prawdziwej piłce, i w efemowej).

 saiN Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2012
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 16:52    #4
Nieważne czy dostanie dwie żółte czy od razu czerwoną i tak w następnym meczu może grać

 saiN Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2012
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2013 18:29    #5
Puchacz293 a w jaki sposób mogę odinstalować patcha skoro on jest narzucony przez steam ??

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.