Brać czy nie [transfer]

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.09.2015, 16:19    #1
Witam ludzie!

Potrzebuje Waszej pomocy bo utknąłem na ogromnym transferze. A mianowicie mam rok 2017 i udało mi się namówić CR7 na przejście do Juventusu. Żeby to zrobić musiałem mu dać ogromny hajs [a sam wykup to prawie 50mln]. No i właśnie tu mam problem bo warunki jakie musiałem przedstawić są prze ogromne:

Zostanie kapitanem
350tysięcy euro tygodniowo
175tysięcy za występ
175tysięcy za bramkę
75tysięcy za niewykorzystanego rezerwowego
1,7mln za wygranie ligi mistrzów
10,5mln gotówki za podpisanie
1,6mln dla agenta

O.o kasa jak cholera, ale kurde jednak to CR7. Druga opcja to Benzema:

245tys tygodniowo
46tysięcy za występ
58tysięcy za bramke
15,25tysięcy za niewykorzystanego rezerwowego
1,6mln za wygranie ligi mistrzów
9,5 za podpisanie kontraktu
4,6 dla agenta


Kurde co robić brać, któregoś czy szukać dalej O.o dodam tyle, że potrzebuje napastnika z prawdziwego zdarzenia i właściwie nie potrzebuje więcej wzmocnień. [Co prawda CR7 to skrzydłowy, ale jako napastnik tez grać może].

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.09.2015 16:51    #2
Zdecydowanie nie kupuj żadnego z tych graczy. Wydaj pieniądze na młodszych zawodników.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 13:36    #3
to mu doradził .... brałbym CR7 dla samego funu że mam najlepszego piłkarza w grze :)
Co z tego że zrujnowałby cały budżet :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 13:39    #4
[quote="myfunnygame"]brałbym CR7 dla samego funu że mam najlepszego piłkarza w grze :)[/quote]

Nie jest najlepszym graczem w grze... oraz Bolson dobrze prawi.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.