Blondynka kupuje grę!

 chmurka_ka Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 08.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
1
08.07.2017, 12:34    #1
Dzień dobry wszystkim użytkownikom!

Chciałabym zakupić grę FM 2016 dla swojego męża, w nadziei że gra wciągnie go na tyle, że nie będę musiała gotować obiadów ;-) Dotychczas graliśmy tylko w FIFE 2016 na konsoli, ale mówi, że FM jest lepszy. No zobaczymy!

Problemem jest to, że nie znam się na tych wszystkich wymaganiach sprzętowych i chciałabym, aby ktoś napisał mi, czy FM 2016 będzie (w miarę) dobrze działał na jego komputerze. Na FM 2017 raczej nie mam co liczyć, bo komputer do najbystrzejszych nie należy.

A oto parametry, które udało mi się z niego wyciągnąć:
Procesor: Intel Core i5-4210U CPU (1.7 GHz, 2.7 GHz Turbo, 3 MB Cache)
Pamięć RAM: 8 GB
System: Windows 8, 64-bitowy
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 820M 2048 MB GDDR3 oraz zintegrowana HD Graphics 440.

Uda się, czy się nie uda?

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2017 14:17    #2
Śmiało możesz wziąć FM2017, nie będzie żadnego problemu, kwestia doboru ilości lig.
Z tym że licz się z tym że jak męża wciągnie to nie tyle z gotowaniem obiadu będziesz mieć spokój co ogólnie będziesz się mogła pożegnać z jako takim życiem wspólnym :P

 RaaveK Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2017 14:20    #3
Na spokojnie będzie hulal Fm 2017, nie ma obaw. Fm nie potrzebuje mega sprzętu żeby dobrze działał, bo to gra oparta głównie na statystykach i tabelkach, a graficznie dużo do niej nie potrzeba. Najważniejszy procek żeby dawał radę te wszystkie dane przetwarzac oraz moc karty graficznej a z takim spokojnie da sobie radę.

 chmurka_ka Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 08.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2017 14:45    #4
O rety, to super! dzięki za podpowiedzi! Zastanowię się jeszcze czy FM16 czy FM17. Czytałam, że niby nie ma wielu różnic pomiędzy tymi wersjami (ale, co ja się tam znam?). Powiem mu, że jak przejdzie cały FM16, to dopiero wtedy kupię mu 17, logiczne, prawda? :D
A co do procka, to niby śmiga, (wiem, że to zupełnie nie ten temat i zapewne dział) ale ostatnio jak włączam Photoshopa, to na menedżerze zadań uruchamia się też takie coś jak snifer_gpu, wykorzystuje to ponad 30% procesora i wyłączyć to można tylko poprzez "zakończ zadanie" w menadżerze. Przełączyłam ręcznie, żeby PS używał NVIDIE, bo myślałam, że to pomoże, ale niestety nie pomogło. Słyszał ktoś z Was o tym? Radziłam się google, ale nie ogarnęłam tego moim farbowanym umysłem.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2017 15:53    #5
Problem ze snifferem może wynikać z niezaktualizowanego Windowsa albo sterowników.
https://forum(...)/1539525

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.07.2017 o godz. 15:57

twitter.com/Ceyvol

 chmurka_ka Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 08.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2017 18:49    #6
Dzięki. Bardzo przyda mi się ten link! Muszę pokombinować.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2017 21:06    #7
Zastanów się -jeszcze nie jest za późno ;) FM to podobno najbardziej "rozwodogenna" gra :)

 chmurka_ka Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 08.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
1
10.07.2017 14:33    #8
It's too late. FM17 kupiony, zainstalowany. Wszystko sprawnie śmiga. Radość w oczach męża, jak u dziecka po otwarciu ulubionych, dwulitrowych lodów. Chyba na kilka sekund przestał oddychać przy pierwszym uruchomieniu.
A w razie problemów dotyczących uzależnienia, to na to też znajdę sposób: spalony procesor, zgubiona płyta, moja wyobraźnia jest nieograniczona :-)

 Nuken_2016 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2016
Skąd: Nadarzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2017 21:23    #9
[quote="chmurka_ka"]It's too late. FM17 kupiony, zainstalowany. Wszystko sprawnie śmiga. Radość w oczach męża, jak u dziecka po otwarciu ulubionych, dwulitrowych lodów. Chyba na kilka sekund przestał oddychać przy pierwszym uruchomieniu.
A w razie problemów dotyczących uzależnienia, to na to też znajdę sposób: spalony procesor, zgubiona płyta, moja wyobraźnia jest nieograniczona :-)[/quote]
Wystarczy że ubierzesz na siebie coś seksownego i uzależnienie przestanie istnieć .Do uruchomienia gry płyta nie potrzebna ,gra jest na platformie Steam .

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2017 08:51    #10
[quote="chmurka_ka"]
A w razie problemów dotyczących uzależnienia, to na to też znajdę sposób: spalony procesor, zgubiona płyta, moja wyobraźnia jest nieograniczona :-)[/quote]

Huehuehue-tak to sobie tłumacz :) Proponuję kupić kamerę i zacząć kręcić serial "Był sobie mąż" ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.