Błąd.

 kupka Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2008, 11:39    Pytanie
czesc jestem nowy na waszej stronie mam problem jak wloczam gre to mi wyskukuje blad i nie chce mi sie wloczyc gra co mam zrobic pomocy przyjaciele aaaaaaa i keszcze dodam ze mam fm 2006 bo mnie nie stac na nowe a piratem nei jestem i mysle ze nie bede bo to oszukanstwo nie cierpie ludzi ktorzy sciagaja gry z neta zamiast zarobic na wisniach i kupic se nowiutkiego swizefo efmika ze sklepu za pare zloty ok .100 zl ja nie jestem piratyem, mam rozne gry np. fife 2001 lub nhl 99 i pesa 3 i je kupilem nie dawnoi np za 5 lat kupue se dipiero fma 2008 i bedzie luzik a nie jak te naciagacze i ouszstyu ktore wpisuje w google fm 2008 downlaod crack i biora pierwsza lepsza strone i sciagaha oszusty glupue nie lubie takiego czegos tepicv trzeba piractwo jak sie zarobi to sie juoi a jak nie to se kupi na allegro.pl starsza gre nap. cm 1999 tez se mozbna pobrac update i grac nowymy skladami a nie sciagac z neta i oszukjywac zlodzieje internetowi doi wiezuienia takichl ludzi nie lubire piractwia i koniec kirpka

 jaramaniak Przodownik pracy

Postów: 547
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2007
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2008 11:46    #1
lol... reinstall gry. Coś za dużo napisałeś na temat tego piractwa ;)

Użytkownik uznał post za pomocny

De profundis clamavi ad te, Domine

 kupka Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2008 11:49    #2
poniewaz nie lubie piractwa bo to banda zlodzijei sciaga i ma gre a ludzie chodza na wisnie morele porzeczki i zarabiaja na swoja ukohana gre a tru jakis debil za przeproszeniem sciagnie z netra i ma za fri

probowalem reinstallll ale nie pomoglo

 burinek Przodownik pracy

Postów: 482
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2008
Skąd: Sandomierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2008 11:57    #3
to może daj screana a nie będziemy zgadywać jak ci pomóc.

Użytkownik uznał post za pomocny

 kupka Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2008 12:04    #4
sam sobie poradzilem. anra ziomy

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2008 12:13    #5
od instaluj fm-a, wyczyść rejestr, zainstaluj fm-a
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.