Błąd w grze?

 badi8 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Badi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011, 14:25    Pytanie
No więc tak, od jakiegoś czasu obserwuję sobie Diego Renana na prawą stronę obrony... Na początku okienka widzę, że jego Cruzeiro otrzymało ofertę za niego, od Szachtaru - 1.2mln od razu, 6mln w 36 ratach oraz 20% zysku z następnego transferu. Myślę sobie, co to dla mnie, więc złożyłem IDENTYCZNĄ ofertę. Jednak oferta ukraińców została zaakceptowana, a moja nie, mimo że były takie same... No cóż myślę sobie, że to może rozliczenie w ramach jakichś zobowiązań, ale dwa dni później znów taka sama oferta za tego piłkarza wpłynęła, tym razem od Dynama Kijów. (Również zaakceptowana)

Czy to jest jakiś błąd, czy co? Bo trochę ciężko mi zrozumieć, dlaczego IDENTYCZNE oferty jednych, są akceptowane, a innych odrzucane (dodam też, że Cruzeiro chciało ze mnąnegocjować i zarządało 22mln)

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.10.2011, 14:26

 techniczny Młody aktywista

Postów: 331
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011 14:54    #1
odpowiem może nieco inaczej, z punktu widzenia osoby, która sama robi tak, jak zrobił ci komputer. nigdy nie akceptuję wszystkich ofert (no chyba że chcę się pozbyć patałacha za wszelką cenę). część akceptuję od razu, część odrzucam, a część negocjuję. w ten sposób:
a) nie pozbywam się możliwości zarobienia na zawodniku więcej, bo ci których odrzuciłem mogą jeszcze parę złotych dorzucić
b) nie pozbywam się mozliwości jakiegokolwiek zarobku, bo zawsze jest kilka ofert które już zaakceptowałem, nawet jeśli ci których odrzuciłem nie złożą nowych ofert.

Ale szczerze to wątpię by inteligencja gry wychodziła z takiego samego założenia. Generalnie od kiedy pamiętam, to menadżer realny musi wyłożyć więcej kasy niż wirtualny. W CM 01/01 było to niezwykle irytujące, gdy dostawałeś newsa, że Beckham przeszedł do Bayernu Monachium za 20 milionów, podczas gdy ty dawałeś 35 i cię odrzucili. Albo kwestia z zarobkami - to samo. Beckham dostał 200 tys. na miesiąc, a ty proponowałeś 300.

 badi8 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Badi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011 14:59    #2
Nie ma możliwości, by komputer starał się wycisnąć akurat ode mnie pieniądze, gdyż Szachtar jest dużo bogatszy niż ja (beniaminek Premiership) więc wątpie, by chodziło o to. Ponadto, komputer ZWYKLE ma to do siebie, że skoro już akceptuje oferty klubów na określoną kwotę, to Z REGUŁY gracza ofertę również akceptuje jeśli jest taka sama lub wyższa. Tutaj tak się nie stało, i Diego Renan przeszedł za śmieszne pieniądze do Dynama Kijów, gdyż ode mnie Cruzeiro chciało 22mln, mimo, że już zaakceptowało ofertę opiewającą na łącznie 7mln.

 macieks7 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.06.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011 15:28    #3
Zobacz co ci napisali a uzasadnieniu, ja miałem taką samą sytuację kiedyś i okazało się że przez przypadek kliknęło mi się że mają odpowiedzieć w ciągu 1 dnia i to ich tak irytowało że odrzucali z tego powodu

 badi8 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Badi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011 15:35    #4
Nie uyasadniali. Po prostu odrzucali. Co prawda dawałem nienegocjowalną ofertę, ale to nigdy nie stanowiło problemu, w przypadku gdy takie same oferty innych klubów już zostały zaakceptowane. (Pierwsza moja oferta była negocjowalna)

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011 17:08    #5
Może być też tak że np. menadżer Cruzeiro nie lubi Ciebie albo Wasze drużyny nie przepadają za sobą...powodów może być wiele - możne po prostu akurat Tobie nie chcą sprzedać a innym chcą,dlaczego nie?Po prostu: Bo nie!Przecież nie muszą...Pozdrawiam

 badi8 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Badi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011 18:51    #6
nawet w edytorze sprawdziłem nasze relacje, i nie ma o nich żadnej wzmianki, czy to na temat sympatii czy też niechęci.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution