Błąd przed włączeniem FM 2009

 mlody118 Partyzant

Postów: 74
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.05.2006
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2008, 21:14    Pytanie
A więc na początek chciałbym powiedzieć, że zamówiłem już FM 2009, ale ja należę do niecierpliwych ludzi i już nie mogłem się doczekać, aż w końcu zagram w upragnionego managera, więc ściągnąłem z torrentów i tu pojawia się mój problem. Tak więc zainstalowałem, zrobiłem wszystko co było w instrukcji, aby uruchomić grę i teraz jest taki problem. Włączając grę wyskakuję mi błąd: "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0150002). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikacje." Od razu powiem, że u kolegi na komputerze chodzi normalnie i także podkreślę, że demo chodziło u mnie bez zarzutów. Miałem jednak ostatnio problemy z komputerem, ale udało mi się je rozwiązać. Tylko gra nadal nie działa. Wie ktoś może jak mi pomóc. Byłbym bardzo wdzięczny. I jeszcze jedno, zaczynam się martwić czy jak już mi przyślą grę ona będzie chodzić. Bo jeżeli nie, to można tak powiedzieć, że do ceny tej gry trzeba będzie jeszcze włączyć koszt nowego komputera.

 batata Przodownik pracy

Postów: 947
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Skąd: Głogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2008 21:20    #1
Moja rada jest taka: poczekaj aż dostaniesz oryginała... :P

 Bunkier Młody aktywista

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2008
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2008 21:25    #2
Będzie chodzić, miałem ten sam problem z Demem. Lecz nie powiem Ci jak go rozwiązać do czasu gdy bedziesz miał orginała;D

 Kamil198 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2008 21:38    #3
Powiem tak,pobralem pirata i nie zaluje tego dlaczego? FM 2009 wydaje sie swietny,mam problem z gra taki ze,bardzo duza ilosc kontuzji,po kilku spotkaniach kondycja strasznie spada,bardzo nie skuteczna gra,Ps.nie jestem zadnym noobem,prosze mi nie pisac ze nie umiem dobrac skladu i tak dalej,i sie zastanawiam jak bedzie na Orginale? czy te problemy znikną? bo mam zamiar kupic orginal,ale z takimi bugami to nie wiem czy to ma sens,bo jestem wielkim fanem FM,wiem ze gry nie ma w PL,ale nie którzy z was moze juz maja orginala i sie wypowiedza w tym temacie,bo nie chcem zalowac zakupu,Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2008 21:40    #4
[quote=Kamil198]Powiem tak,pobralem pirata i nie zaluje tego dlaczego? FM 2009 wydaje sie swietny,mam problem z gra taki ze,bardzo duza ilosc kontuzji,po kilku spotkaniach kondycja strasznie spada,bardzo nie skuteczna gra,Ps.nie jestem zadnym noobem,prosze mi nie pisac ze nie umiem dobrac skladu i tak dalej,i sie zastanawiam jak bedzie na Orginale? czy te problemy znikną? bo mam zamiar kupic orginal,ale z takimi bugami to nie wiem czy to ma sens,bo jestem wielkim fanem FM,wiem ze gry nie ma w PL,ale nie którzy z was moze juz maja orginala i sie wypowiedza w tym temacie,bo nie chcem zalowac zakupu,Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi[/quote]
a myślisz że tak z nudów wyszedł sobie patch w dniu światowej premiery FM-a ? ;> ;)
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 Kamil198 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2008 21:43    #5
po patchowniu nic sie nie zmienilo,w demo nie gralem,wlasnie patch,bugi nadal takie są jakie byly,ten patch cos poprawil ale najwazniejsze sprawy sa te same,chyba bez powodu bym tego nie pisal:)

 batata Przodownik pracy

Postów: 947
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Skąd: Głogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2008 21:47    #6
Nie wiem jak to jest na piracie, wiem jak to było do tej pory na OrYginale :P

 Yodarj Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2008 21:47    #7
[quote]FM 2009 wydaje sie swietny,mam problem z gra taki ze,bardzo duza ilosc kontuzji,po kilku spotkaniach kondycja strasznie spada,bardzo nie skuteczna gra,Ps.nie jestem zadnym noobem,prosze mi nie pisac ze nie umiem dobrac skladu i tak dalej[/quote]

Wybacz, ale ja grałem przez pół sezonu Mantovą i wcale źle mi się nie grało. Bardzo ładnie rozgrywali akcje, czasem przegrywali, ale takie prawa futbolu. Grunt to pozytywne nastawienie, dobra taktyka (odkryłem świetną, ale może powiem innym razem ;)) i cierpliwość. Ja czekam do piątku. I kupię na pewno.

 Kamil198 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2008 21:55    #8
to nie oto mi chodzi,czy wygrywsz czy przegrywasz,Gra posiada wiele bugow,np znowu nie maja licencji na reprezentacje niemiec,po kilku spotkaniach polowa druzyny kontuzjowana[kontuzja 2 miesioce] wracaja po tygodniu i maja 100% kondycji,wystawiam ich do skladu,znowu kontuzja,taktyki tez mam opracowane,nie jestem zadnym noobem ze nie potrafie dobrac skladu,taktyki,bardzo slaba skutecznosc,kondycja zawodnikow bardzo mierna,Patch mial pomoc a niewiele sie zmienilo na lepsze,jezeli ma tak wygldac w orginale to porazka,moze ktos sie wypowie kto ma orginal

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2008 21:56    #9
Sami się wystawiacie... :|
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.