Baza treningowa

 wachu196 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2018, 16:03    #1
czy nie wydaje się wam że troche sensu nie ma sposób rozbudowywania obiektow treningowych? Bo jeśli mam fundusze to chyba moge rozbudowac obiekty do solidnego poziomu. Szkoda że nie można prosić klubu o rozdudowanie do jakiegos poziomu.

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2018 16:29    #2
Ok. Warunek tylko taki, ze rozbudowa trwa pare ladnych lat, czyli tak jak to wyglada teraz.

Taka pogon szczecin nie bylaby w stanid w pare miesiecy zbudowac takiego zaplecza treningowego jaki ma Barcelona (nawet gdyby miala na to fundusze).

 wachu196 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2018 19:23    #3
wydaje mi się ze w ciagu roku jeśli masz odpowiednie fundusze jestes w stanie wykonać dobre obiekty. Nie chodzi mi ze musze mieć najnowocześnijsze bo to by było śmieszne ale np. prowadze teraz Rakow Czestochowa, awansowalem 2 raz do ligi mistrzów mam 150 mln na koncie a moja baza jest przecietna. W ciągu roku podskoczyła do zadawalajacej :) Sorki ale z takimi funduszami to stac klub no wybudowanie chociaz solidnej infrastruktury.

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2018 23:13    #4
To fajnie, że Ci się 'tak wydaje', ale to tylko na wydaje się kończy.

Budowa solidnej bazy treningowej to ogromny wysiłek. Tak jak to zostało rozwiązane w FM przynajmniej powoduje, że wszystkie kluby nie mają nagle najlepszych baz treningowych (po jednym sezonie), tylko jak już to pieczołowicie przez ileś lat podnoszą ich poziom.

Rozpoczynając grę w tym klubie miałeś boiska na poziomie 1.5 gwiazdki (możesz to podpatrzeć w treningu zespołowym). Obecnie masz na 2.5 gwiazdki czyli zakończyłeś dwukrotnie rozbudowę bazy i obecnie masz na poziomie przekraczającym poziom większości klubów ekstraklasy (lepsze bazy ma jedynie Lech, Legia, Lechia i Wisła --- a taki sam poziom ma Pogoń i Śląsk). Więc już jesteś w 'czołówce'. W obecnym sezonie rozbudujesz do 3.0 gwiazdek i będziesz miał bazę na poziomie: "dobrym" czyli zrównasz się z m.in. Legią (która w pucharach trochę czasu już gra) i jedynie Lech będzie miał lepszą bazę (o jeden stopień --- i masz to ukryte pod nazwą 'imponujące' ).

Rozumiem Twoje zniecierpliwienie i chęć zrobienia z Raków Częstochowy potęgi Europejskiej w ciągu 2 lat, ale tak się nie da i gra przed czymś takim się uchroniła.
Spokojnie - za 5 sezonów będziesz miał wymaksowane bazy treningowe.

 Scimitar Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2018
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2018 15:28    #5
Pewnie też pod ogólnym pojęciem bazy treningowej kryje się wszystko co z tym związane, czyli zaplecze naukowo-techniczne, kadra i wszelkiej maści specjaliści inni niż trenerzy i sztab medyczny. Bo tak jak w rzeczywistości - same budynki i boiska to można by postawić w krótkim czasie, ale obsadzić to odpowiednim personelem to nie tak hop siup.
Sam gram teraz Gryfem Wejherowo i nawet stadionu porządnego nie mam mimo 2óch Mistrzostw Polski i awansu do LM.

 wachu196 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2018 15:57    #6
Pod nazwa Obiekty treningowe znajdują się tylko Obiekty nie wchodza w sklad trenerzy. Ja nie chce mieć odrazu szkółkę na poziomie barcelony tylko mając opowiednie fundusze w rzeczywistości kluby nie budują stopniowo. Najlepszym przykładem jest RB Lipsk nie mial obiektów,a w niedlugim czasie postawił jeden z najnowocześniejszych obiektów treningowych.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.