Baskijscy gracze i Athletic

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2012, 21:28    Pytanie
Witam , zacząłem wreszcie grać Athletikiem z Hiszpanii . Wiedziałem że bd musiał inwestować w Hiszpanów , no ale z tego co wiem to mogłem ściągnąć gracza w wieku 16 lat i mieć go w klubie do czasu dostania obywatelstwa . I tu jest problem , bo dostałem (zawrotną , co nie ? ) kwotę 4 mln na transfery i chciałem je przeznaczyć na Benjamina Mendiego + Hervina Ongende ( obydwoje 16 lat i Francuzi ) jak starczy lecz nie mogę nawet złożyć oferty . Czym jest to spowodowane ?

Edit - innych graczy typu Kiko Femania też nie mogę kupić . O co wgl chodzi ?
FM 2012

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.12.2012, 21:31

Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2012 01:25    #1
Odpowiedz jest prosta. Ponieważ kwestia ściągania 16 latków bez narodowości baskijskiej dotyczy tylko zawodników hiszpańskich. Grywam sobie od wielu wersji Bilbao i zawsze tak było, że szło ściągnąć 16 letniego hiszpana, ale już 16 letniego francuza nie, no chyba, że jest narodowości baskijskiej, ale gdy jest "tylko" Francuz to nie można.

Bynajmniej poprawili Benata, który jest pierwszorzędnym grajkiem do ściągnięcia. W końcu zrobili baskiem Griezmana i Manuela Rico. Bardzo przyjemnie się gra. Idealnym rozwojem sytuacji jest spadnięcie bądź tułanie się w okolicach spadkowych Realu Sociedad bo tam jest wielu dobrych baskijskich piłkarzy, lecz gdy miejsca w tabeli dwóch klubów są zbliżone to za Chiny ludowe nie idzie np. Inigo Martineza wyciągnąć.


Ale żeby był jakiś pozytyw mojej wypowiedzi to (choć pewnie i tak jesteś obeznany) no ale może jednak skorzystasz
http://www.fm-ba(...)ide.html


PS: Ale chyba kwestia francuzów i brak możliwości ich ściągania (gdy nie jest baskiem a ma poniżej 17 lat) jest błędem w grze, ponieważ teraz mi się przypomniało iż w barwach Athletic Bilbao wystepuje Aymeric Laporte, który urodził się w miejscowości Agen nie wchodzącej w skład kraju basków po stronie francuskiej, choć z tego co słyszałem jest on pierwszym tego typu przypadkiem (Mam tu na myśli francuza, który trafiając do klubu nie był rodowitym baskiem i miał <17 lat) w historii Athletic Bilbao.

// Edytowano 17 razy, ostatni raz 31.12.2012 o godz. 01:34

Vaduz

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.