Awanse do europejskich pucharów - edytor do FM11

 Magnus1992 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2012
Skąd: Kowary
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2016, 11:58    Pytanie
Cześć.
Nie mogłem znaleźć odpowiedzi nigdzie, więc zakładam temat.
Stworzyłem sobie na bazie Czechosłowacji kraj Śląsk i podpiąłem do niego kluby, miasta, stadiony, stworzyłem dwie ligi, puchar i superpuchar. Oczywiście punkty EURO na 0, kluby muszą sobie dopiero zapracować. :) Przy czym, gdy odpaliłem już grę, to postanowiłem na początku sprawdzić, czy wszystko ok. Ku mojemu zdziwieniu, jak zobaczyłem zasady najwyższej ligi, to awans do fazy grupowej Pucharu Mistrzów dostawały 32 (bodajże) najlepsze drużyny, kolejne 32 do którejś tam fazy eliminacyjnej itd. itd. To samo przy dawnym Pucharze UEFA. Problemem poza tym, że nie chciałbym aby nagle w LM grały same zespoły ze Śląska, jest też to, że w kraju jest 16 drużyn zaledwie, z czego w najwyższej lidze 8.
Nie symulowałem gry, żeby sprawdzić jak to się potoczy w rzeczywistości.
O co chodzi? Jak to zmienić w edytorze? Edytor mam oficjalny, FM jest w wersji 11.3.0.
Pozdro i dzięki za pomoc!

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2016 12:48    #1
Może ten filmik Ci pomoże.



Sprawdź opcję "zgłoszone zespoły" w tym Pucharze Mistrzów.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.06.2016 o godz. 12:52

 Magnus1992 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2012
Skąd: Kowary
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2016 13:39    #2
W "zarejestrowanych zespołach" nie ma żadnej z drużyn z mojej ligi. Ani w Pucharze Mistrzów, ani w Pucharze EURO. Cóż, pozostaje obejrzeć filmik i jeszcze raz krok po kroku stworzyć ligę pewnie... Nie jest to pierwsza liga, jaką zrobiłem i dotychczas nie było tego problemu z poprzednimi.

 Magnus1992 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2012
Skąd: Kowary
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2016 21:53    #3
Jakieś pomysły jeszcze poza zrobieniem zasad ligowych od nowa? Bo przyznam szczerze, że nie chce mi się tego jeszcze raz przechodzić. :P

 Magnus1992 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2012
Skąd: Kowary
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2016 17:28    #4
Nie mam jeszcze rozwiązania, ale wiem, że zrobienie reguł ligowych od nowa nic nie da niestety. Spróbuję dodać po jednym zespole z mojej ligi do rozgrywek europejskich (1xLM, 1xLE), oczywiście od pierwszych rund. Zobaczymy, czy to coś zmieni.

 Magnus1992 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2012
Skąd: Kowary
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2016 23:24    #5
Coś widzę, że pomysłów brak. A ja sobie zaglądam do sejwa i co widzę? P%$&#*@ 60 zespołów w którejś tam fazie eliminacyjnej LM z mojego kraju ma miejsce. O co chodzi?! Nie, serio, już mi się pomysły kończą. Punktów rankingowych te drużyny nie mają (poza chyba Zagłębiem i Śląskiem, ale to marne punkty), w edytorze z kolei dodałem jedną drużynę do el. LM (z taką samą "cyferką", czytaj najwyższą, jak jakieś ekipy z San Marino i innych kartoflisk) i 2 do el. Pucharu Euro (na podobnej zasadzie, co przy LM). No i du*a. Nic to nie dało. Zresztą - załączam obrazek.
https://postimg.org/image/h1aqndt75/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.