Automatyczne odrzucanie ofert transferowych

 ShrimpyPants Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.02.2014, 22:56    Pytanie
Szukałem wszędzie i nikt nie miał tego problemu co ja? Chodzi o to, że od czasu do czasu z jednym bądź dwoma zawodnikami w klubie mam tak(podczas okienka transferowego), że gdy proponuje mego gracza do sprzedaży i otrzymuje oferty z klubów(zagranicznych) to są one automatycznie odrzucane i co bym nie kombinował w opcjach zawodnika, nie da się tego obejść, jest to bardzo irytujące i nie mam już pomysłu jak w końcu gracza się pozbyć. Kondycja finansowa mojego klubu jest bardzo dobra.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2014 11:40    #1
Zobacz w opcjach transferowych, może masz gdzieś zaznaczone żeby odrzucało każdą ofertę za zawodnika lub odrzucało oferty od rywali ligowych.

 ShrimpyPants Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 14:54    #2
Wszystkie opcje są w jak najlepszym porządku, załącze screeny. Teraz mam problem z kownackim.
http://speedy.sh/V75Xw/problemos.jpg
http://speedy.sh/CHNyj/problemos2.jpg

 ShrimpyPants Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 14:57    #3
w końcu się udało ale i tak zdazylo uplyna poltora tygsa, nie wiem czy to pomoglo ale dodalem go na liste niechcianych i w trakcie tych automatycznie odrzucanych ofert kownacki ze mną pogadal gdzie byl wkurzony tym, ze nie chce go nigdzie sprzedac(co za absurd), zapewnilem go, ze odejdzie. Teraz już moge zaakceptować oferte.

 ShrimpyPants Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 16:17    #4
sorry za spam ale jednak znowu ten problem się pojawia, teraz kapustka. Są oferty, dodalem do listy niechcianych ale dupa zbita i tak, echs. Irytujące to jest niemiłosiernie.

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 16:39    #5
Wygląda na to, że ustawiłeś gdzieś tak, żeby wszystkie oferty niższe niż 5mln (żądana przez Ciebie kwota) od razu były odrzucane. Popatrz na ustawienia dyrektora sportowego i innych swoich współpracowników. A tak w ogóle to powinieneś mieć gdzieś informację kto i dlaczego odrzuca te oferty, niemożliwe żeby samo z siebie tak się działo.

 ShrimpyPants Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 17:18    #6
ustawione jest zawsze tak jak na podanym screenie, a w ustawieniach wspolpracownikow dałem, ze tylko ja decyduje o transferach z klubu. Czasem gdy kombinowałem z dodawaniem graczy do listy niechcianych to oczywiscie zaznaczalem tam sprzedaj za dowolna cene, nie jestem głupi. W końcu mi się udało go sprzedać ale od czego to zależało to nie mam pojęcia.

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2014 00:33    #7
Jest jeszcze opcja, że zarząd się wtrącał i odrzucał oferty. Mógł uznać zawodnika za wielki talent i przyszłość klubu. Sprawdź jeszcze raz wiadomość, która przyszła po otrzymaniu ofert, na samym dole powinno być napisane coś na ten temat.

Użytkownik uznał post za pomocny

 matmat Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2016 17:47    #8
FM 2016. Witam. Chciałem odświeżyć trochę temat. Mianowicie mam podobny problem tylko że sam do tego doprowadziłem. Podczas rozgrywki strasznie wkurzały mnie ciągłe oferty dla moich najlepszych zawodników i w końcu ustawiłem (nie pamiętam jak) automatyczne odrzucanie wszystkich ofert. No i teraz gdy chciałbym się pozbyć zawodnika to pomimo że jest na liście transferowej nie mogę go sprzedać bo ciągle oferty są odrzucane :/ nie mam bladego pojęcia gdzie to wyłączyć... przeszukałem już chyba wszystkie możliwe opcje i nic. Może ktoś miał podobny problem i mógłby poratować jakimś pomysłem jak to wyłączyć Uśmiech Będę wdzięczny.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.