Atrybuty Managera

 Biggi Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012, 13:57    #1
Witam! Nie znalazłem podobnego tematu, więc zakładam nowy. Jeśli w złym dziale to przepraszam. Ale chciałbym się dowiedzieć od czego zależy wzrost atrybutów naszego managera. Chodzi mi o te w zakładce profil.
Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam. :D

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012 14:58    #2
W żadnej z edycji FM (grałem w 4 ) nie znalazłem czegoś takiego jak atrybuty naszego menedżera. Zmienia się tylko reputacja, co oczywiście zależy od osiąganych sukcesów, a te z kolei, jak wiemy, zależą od wielu czynników.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012 15:03    #3
Są atrybuty.
Kontrola nad finansami zależy od stanu konta i przestrzegania granic funduszu płac. Czasem chyba też od transferów, jak na nich zarabiasz.
Dyscyplina w zespole, to karanie za czerwone kartki i słabe występy
Lojalność wobec piłkarzy, to spełnianie danych im obietnic.
Konsekwencja taktyczna, im dłużej grasz jedna taktyka, tym więcej na pasku.
Stosunek do krajowych piłkarzy, zależy od tego, ile krajowych piłkarzy gra w składzie i czy są faworyzowani względem obcokrajowców
Zaangażowanie w pracę z zespołem, to zebrania, rozmowy motywacyjne, rozmowy z piłkarzami
Kontakty z mediami, to konferencje prasowe, przepychanki słowne z menadżerami, plotki tranferowe
Reputacja... to chyba mówi samo za siebie :)

 Azi Partyzant

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012 15:35    #4
Zasadniczo jednak nie mają one chyba wpływu na grę. To raczej odzwierciedlenie dotychczasowych zachowań gracza :)

 fmisiof Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012 15:55    #5
[quote="Azi"]Zasadniczo jednak nie mają one chyba wpływu na grę. To raczej odzwierciedlenie dotychczasowych zachowań gracza :)[/quote]

Prócz reputacji, która wpływa podobnie jak reputacja ligi, zespołu na zainteresowanie piłkarza.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.