atrybuty asystenta

Zwiń

Dzyro777 Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
0

12.12.2009, 19:08 Pytanie

jakie atrybuty powinien miec asystent? czy kierowanie zespolem sa mu potrzebne? zdolnosc do adaptacji? i inne?

przemkoo Ekspert

Grupa:
Moderator
Poziom ostrzeżeń:
0

12.12.2009 19:27 #1

Kierowanie zespołem, motywowanie, wiedza taktyczna, determinacja to te najważniejsze.

LajnerBB Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

12.12.2009 19:32 #2

Zalezy do czego ma Ci sluzyc asystent.

1. Idac na urlop asystent prowadzi zespol we wszystkich meczach. Wtedy wazny jest atrybut KIEROWANIA ZESPOLEM, MOTYWACJI...troche determinacji i wiedzy taktycznej tez nie zaszkodzi.
2.Gdy kupujesz zawodnika /skladasz oferte kontraktu, prosisz o raport dotyczacy wypozyczen/ masz tez ocene asystenta. Jezeli na tym Ci zalezy to taki ziom powinien miec wysoki skill OCENY POTENCJALU I UMIEJETNOSCI zawodnika. ITD

Tak wiec sam ocen jakiego asystenta potrzebujesz i do czego ma Ci sluzyc /adaptacja jest jak dla mnie srednio wazna/.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 12.12.2009 o godz. 19:36

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

REKLAMA

VfL Osnabruck w FM 2014 (sezon 2020/2021)

zachi

Szybki jak motor Honda, zwinny jak anakonda. Rodrigo "16" Mucuri. Oklaski!

Sevilla FC w FM 2015 (sezon 2016/2017)

Feno

Ależ emocje na Estadio Mestalla, gdzie Valencia podejmowała Sevillę mecz zakończył się wynikiem 4-3 dla Sevilli, Goście po pierwszej połowie prowadzili już 2-1 po dobrej grze, po przerwie Mario Balotelli strzela na 2-2 z rzutu karnego, już myślałem że będzie remis który dla mnie nie jest złym wynikiem, 5 minut przed końcem spotkania Paco Alcacer zdobywa bramkę i wprawia kibiców w zachwyt lecz długo to nie trwało Yannick Ferreira Carrasco odpowiada bramką tuż po wznowieniu i mamy remis 3-3, Vitolo który został wpuszczony na boisko 70 minucie zdobywa bramkę w 90 minucie na wagę 3 punktów, na stadionie słychać tylko śpiew kibiców gości, gospodarze nie wierzą w to co się stało!

Feno

Zimowe okienko transferowe lada moment będzie się zamykać, przeprowadziłem 3 transfery. Wypożyczyłem Elaquima Manglę i Marouanę Fellainiego, do tego kupiłem 19 letniego środkowego pomocnika 1 mln i to tyle jeśli chodzi o transfery brak funduszy niestety. Po sezonie zacznę od nowa budować Sevillę

VfB Stuttgart w FM 2016 (sezon 2018/2019)

A. De Raph

Joe Hart broniąc jak w transie wespół z fantastycznym Lucasem Mourą współautorami zdobycia Superpucharu Niemiec. 2-2 dało rzuty karne, które wygrałem 4-1!

VfB Stuttgart w FM 2016 (sezon 2017/2018)

A. De Raph

Żal sprzedawać piłkarzy zasłużonych, ale czas płynie do przodu i trzeba iść razem z nim. O ile sprzedaż Ginczka i Tytonia wynikała z wieku, obniżki status w drużynie i perspektywy trzymania niezadowolonych rezerwowych, o tyle sprzedaż Kosticia jest efektem niezrozumiałego focha zawodnika, który odkąd jestem w klubie absolutnie odmawia przedłużenia kontraktu. Próbowałem rozwiązać problem przez trzy sezony, ale niestety kontrakt kończy się za rok i to jest ostatni moment, aby coś zarobić. 24 miliony z Monaco piechotą nie chodzi, więc skorzystałem. Z żalem, ale jednak.

US Orléans w FM 2016 (sezon 2021/2022)

Pucek

Pobiliśmy rekord rozgrywek pod względem serii meczów bez porażki w Ligue 1.

Pucek

Lyon bardzo poważnie zagrożony spadkiem. LOL.

VfB Stuttgart w FM 2016 (sezon 2017/2018)

A. De Raph

Poczet bohaterów sezonu 2017/18

Pucek

[DOJDZIE DO SKRZYŻOWANIA MIECZY]
Poznaliśmy rywala w 1/4 finału Ligi Mistrzów.

Feno

W składzie Sevilli wielkie braki obronę ledwo co da się złożyć, pomoc i atak wygląda lepiej, czekam na zimowe okienko i mam nadzieję że przeprowadzę kilka transferów. Przez te 3 lata Sevilla wyprzedała swoich najlepszy piłkarze którzy trzymali grę i do tego za marne pieniądze ich wyprzedawali i nie ma co się dziwić, że zajmują 11 miejsce w Lidze

Reklama

.