Rivalo Zakłady Sportowe

atrybuty asystenta

Zwiń

Dzyro777 Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
0

12.12.2009, 19:08 Pytanie

jakie atrybuty powinien miec asystent? czy kierowanie zespolem sa mu potrzebne? zdolnosc do adaptacji? i inne?

przemkoo Ekspert

Grupa:
Moderator
Poziom ostrzeżeń:
0

12.12.2009 19:27 #1

Kierowanie zespołem, motywowanie, wiedza taktyczna, determinacja to te najważniejsze.

LajnerBB Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

12.12.2009 19:32 #2

Zalezy do czego ma Ci sluzyc asystent.

1. Idac na urlop asystent prowadzi zespol we wszystkich meczach. Wtedy wazny jest atrybut KIEROWANIA ZESPOLEM, MOTYWACJI...troche determinacji i wiedzy taktycznej tez nie zaszkodzi.
2.Gdy kupujesz zawodnika /skladasz oferte kontraktu, prosisz o raport dotyczacy wypozyczen/ masz tez ocene asystenta. Jezeli na tym Ci zalezy to taki ziom powinien miec wysoki skill OCENY POTENCJALU I UMIEJETNOSCI zawodnika. ITD

Tak wiec sam ocen jakiego asystenta potrzebujesz i do czego ma Ci sluzyc /adaptacja jest jak dla mnie srednio wazna/.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 12.12.2009 o godz. 19:36

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

REKLAMA

Leicester City w FM 2015 (sezon 2015/2016)

Feno

Wygrywamy LE, nikt się tego nie spodziewał. Ligę kończymy na 4 miejscu..miejmy nadzieję, że kolejny sezon będzie jeszcze lepszy, ale nie ma co narzekać

Feno

Pokonując CSK Moskwa 7-5 w dwumeczu trafiliśmy w półfinale na Seville i po pierwszym przegranym meczu 2-0 traciłem jakie kolwiek nadzieje na awans do finału, ale przyszedł rewanż..dobrze się zaczął dla nas ten mecz zaczęliśmy atakować od pierwszej minuty Vazquez zdobywa bramkę z rzutu karnego już w 16 minucie jednak 8 minut później Huth za 2 żółtą wylatuje z boiska i na 2 minuty przed przerwą pada gol na 1-1 straciłem jakie kolwiek nadzieje na awans..aż tu nagle Okazaki ładuje 2 bramy, a dalej zobaczcie jak to sie skończyło! W finale gramy z Borrusią

Feno

2-2 na własnym stadionie z Dnipro choć prowadziliśmy już 2-0 zdołali wyrównać. Na rewanż jechaliśmy po swoje i skromne 1-0 bramkę zdobył Vazquez, ale niestety Riyad Mahrez wypada z gry na 5 miesięcy. CSK Moskwa to rywal, z którym przyjdzie się nam zmierzyć w Ćwierćfinale LE

Everton FC w FM 2015 (sezon 2014/2015)

The Toffees

#2 blog z sezonu Evertonu, czyli cały początek sierpnia, TW, SPE, początek BPL oraz podsumowanie transferowe! Zapraszam !

Feno

Po wygranym pierwszym spotkaniu z Valencią 2-1 na własnym stadionie bramki strzelili de Paul i Delph, a dla gości Parejo do rewanżu przystępowaliśmy z wielkimi nadziejami....jednak już w 15 minucie tracimy bramkę Enzo Perez wykazał się sprytem w polu karnym i wykończył doskonałe dośrodkowanie uciekając dwójce obrońców, a moja drużyna od tego momentu nie istniała aż do 60 minuty gdy zmieniłem ustawienie i wprowadziłem Vardyego i Sisto którzy rozruszali grę. Pierwszy z nich wyrównał stan spotkania w 66 minucie a w 82 i 84 Okazaki dobija rywali i gramy dalej w LE!

GKS Katowice w FM 2016 (sezon 2016/2017)

Krauza666

Połowa sezonu zasadniczego za nami. Jesteśmy na bardzo dobrej 2giej pozycji i wciąż liczymy się w walce o półfinał PP.

Feno

W zimowym okienku żegnamy 2 piłkarzy Gokhana Inlera i Leonardo Ullole. Nie wiadomo jeszcze co z Rodrigo de Paulem. Za jedyne 6 mln do klubu sprowadziłem 26 - letniego Fabiana Delpha z Manchesteru City

West Ham United w FM 2016 (sezon 2015/2016)

Lucas.

Zakończyłem wypożyczenie Emenike, bo uznałem, że posiadanie czterech równie dobrych napastników przy taktyce z jednym jest bez sensu. Dzień po zakończeniu okienka transferowego Valencia złamał podudzie i najprawdopodobniej nie zagra już w tym sezonie. Ech...

RB Leipzig w FM 2016 (sezon 2018/2019)

bartekr

W LM natomiast w ostatniej minucie rzutem na taśmę wygrywamy bardzo ważny mecz ze Sportingiem!

RB Leipzig w FM 2016 (sezon 2018/2019)

bartekr

Przegrywamy z Wolfsburgiem 3:4 :/

Reklama

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 60 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2016 by FM Revolution