Asystent

 kuri_1984 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2008, 20:39    Pytanie
Witam.
To Mój pierwszy post, więc mam nadzieję, że będzie OK.Otóż gram Barceloną i do tej pory w sztabie szkoleniowym miałem asystenta, który był odpowiedzialny za drużynę ''B''.Nie przedłużyłem Mu kontraktu i teraz nie wiem w jaki sposób zaoferować innemu trenerowi posadę asystenta, który będzie odpowiedzialny za drużynę ''B''.Jeśli ktoś to ogarnia, to proszę o pomoc.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2008 20:45    #1
Wchodzisz sztab szkoleniowy klikasz prawym na odpowiedniego gościa, wybierasz nowy kontrakt nad pensją zmieniasz z trener na asystent i zatwierdzasz.

Chyba koledzy poniżej to lepiej skapowali ;-)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.05.2008 o godz. 20:50

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Destro Młody aktywista

Postów: 150
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.03.2008
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2008 20:45    #2
Menedzer --> Ustawienia --> I tam przydzielasz odpowiedniego czlowieka do odpowiedniej druzyny.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Wolfe Tone Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2008 20:47    #3
W opcjach managera (Manager > Options; mam angielską wersję ale w polskiej pewnie się podobnie nazywa) masz możliwość wyboru trenera dla rezerw i młodzieżowców.
Więc pierw zatrudniasz (nie musi być na kontrakcie asystenta, może być zwykły trener) a potem w tych opcjach sobie ustawiasz.

Użytkownik uznał post za pomocny

 kuri_1984 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2008 20:50    #4
OK już wiem o co chodzi.Dzięki za pomoc!!!

 danielos_87 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2005
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2009 10:24    #5
Postanowiłem zadać pytanie w tym temacie, by nie zaśmiecać suflera...
"Poproś asystenta, by usunął z listy nierealistyczne cele transferowe" - Czy po zaznaczeniu tej opcji mamy w 100% pewność, że Ci piłkarze, którzy nie zostali uwzględnieni na liście na pewno nie przyjdą do naszego zespołu czy jednak ta funkcja jest niedopracowana i jest duża szansa, że wielu dobrych grajków przeszłoby do nas, ale asystent z niewiadomych powodów nigdy do listy ich nie doda?? Jak to jest ? :)

 MagnificoManager Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2009
Skąd: Nowa Sól
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2009 11:51    #6
Jeżeli asystent gościa usunie to masz pewność, że do ciebie nie przyjdzie. Jeżeli jest choć cień szansy że gość będzie chciał przyjść to ci go nie usunie.

 danielos_87 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2005
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2009 13:00    #7
Pytam, bo przypomniał mi się o ile dobrze pamiętam w FM2008 pewien "afro", z którym normalnie podpisałem kontrakt bez najmniejszych problemów, a asystent nie uwzględnił go wcześniej na liście...Może oni jakoś nieszczególnie uwzględniają graczy z krajów 3-go świata...? Może coś innego - nie wiem.

 dobry.adam Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2009 15:52    #8
A mnie się wydaje, że nierealistyczne cele transferowe to jednak kwota, jaką musielibyśmy zapłacić za zawodnika i za jego kontrakt. Jeśli koszt znacznie przekracza Twój budżet, to wtedy go asystent wykreśli.

 Lucasinho Ekspert

Postów: 2450
Grupa: Ekspert
Dołączył: 28.04.2007
Skąd: Wołomin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2009 16:06    #9
MagnificoManager dobrze mówi -> jeżeli jest minimalna szansa by zawodnik przeszedł, asystent zostawi go na liście.

Co do problemu danielosa, to asystent uwzględnia tylko tych piłkarzy, którzy są w ekranie wyszukiwania. W nim nie ma piłkarzy z krajów z których "nie masz wiedzy" - można to sprawdzić w scoutingu, jeżeli nie masz np. odkrytej Zambii to piłkarze grający w tej lidze nie pojawią się na ekranie wyszukiwania. Mam nadzieję iż rozumiesz o cho chodzi :)
lucasinho.blox.pl

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.