A.C Milan ofensywa

 pgrwp Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2012, 14:25    #1
Witam, moglibyście poradzić jak zbudować taktykę która uwolniła by potencjał ofensywny Milanu. Najlepiej jeśli uwzględniała by 3 napastników myślałem na taktyką 4-2-3-1 z dwoma środkowymi pomocnikami w tym jednym defensywnym, ofensywnym pomocnikiem, dwoma schodzącymi ze skrzydeł napastnikami i lisem pola karnego. Podaje aktualny skład:

BR:

- M.Amelia*
- C.Abbiati

OBR:


- Taiwo*
- Nesta*
- T.Silva*
- Vrsaljko*
- Yepes
- Abate
- L.Antonini

POM:

- A.Nocerino*
- K.P.Boateng*
- Willian*
- U.Emmanuelson
- El Shaarawy

NAP:

- Z.Ibrahimović*
- Pato*
- Robinho*

Dogadany mam już transfer Muniaina jako zmiennika Robinho na lewym skrzydle, planuje też kupić Ganso na rozgrywającego. Mam również dylemat kogo ściągnąć na zastępce Ibry, mam dwóch kandydatów, mianowicie S.Doumbie lub S.Rondon.

* - pierwszy skład

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.10.2012, 14:27

 trolololo Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2012 14:29    #2
Może pomyśl o 4-2-4 z Robinho i i Willianem na skrzydłach? Masz takich zawodników, że nie ważne jak ich ustawisz i tak będą grać wybornie :D

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2012 15:57    #3
zastępstwo dla Ibry? a Pato? o_O

 pgrwp Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2012 16:32    #4
Pato swoją drogą, ja potrzebuje wysokiego i silnego napastnika, a Pato jak dla mnie jest bardziej cofniętym napastnikiem lub skrzydłowym.

 coolos Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2012
Skąd: Oborniki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2012 10:50    #5
Może spróbuj klasyczne 4-3-3 z 2 cofniętymi napastnikami Robinho i Pato i ze Zlatanem na szpicy.

Boatenga na treq bym nie dawał, zarówno w grze jak i w życiu nie nadaje się na tą pozycję.

Co do roli dla Zlatana to nie wiem jaka pozycja pasowałaby mu najbardziej, kompletny napastnik lub odgrywający.

Forza Milan!!

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2012 12:21    #6
Z napastników bierz obydwu - Rondon ma relatywnie niskie odstępne na początku gry (gdzieś do 2013), zajebiste ma atrybuty fizyczne więc będzie grał długo i na wysokim poziomie. A Doumbia jako lis też miazga, kumpel prowadził 10 lat City, przez 8 Iworyjczyk król strzelców w PRM. Choć jak chcesz wysoki i silny, to bardziej Rondon - 190 cm z naddatkiem robią swoje. Zlatana nie dawaj na lisa, odgrywający ma kluczową determinację (która u Szweda jest kiepska), więc może kompletny?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.